Neler Yeni

🗳️ Türkiye Seçimlerindeki Oy Sistemi Ve Oy Kullanırken Dikkate Alınması Gerekenler 🗳️

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
İşine gelince geçmişi bırak, işine gelince zamanında laf etmişlerdi cart curt.

Daha o meclisteki olayı DSP genel başkanı Bülent Ecevitin Yaşadığını bilmiyorsun konuşuyorsun. Sizin gibilere laf anlatılmaz.
Kardeş adam tövbe etmiştir diyorum o zamanki MHP ile şimdiki MHP aynı değil o yüzden geçmişi bırak diyorum, anlamıyor musun? Geçmişe bakarsan 70li yıllarda CHP'de başörtüsü yasağı getirdi, 1925li yıllarda Atatürk'ün imzası ile de devlet kurumlarında başörtüsü yasağı getirildi. Geçmişe değil şimdiye bak.

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
mehmet alp kütük

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
CHP o eski ulusalcı CHP değil öncelikle. Sosyal demokrat oldukları için din,dil,ırk,cinsiyet ayırmadan herkesi bu ülkenin vatandaşı olarak görüyorlar. Çağın gerektirdiği gibi.
Ayasofyanın ibadete açılması zaten fiyasko olay. Tarihi eserin kapısı ısırıp yedi bu millet. İnsalık suçu işledik resmen. Baş örtü konusuda kapandı zaten. O tekrar hiçbir zaman sorun olmayacak.
Allah'ın izniyle Ayasofya daha da açık kalacak.

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
mehmet alp kütük

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,951
İsim
uwu
Kur'an, din kurslarını kapatacağım diyor, yahu baksanıza adam baya baya islama savaş açmış.
bn daha gittiğim kuran kurslarında bir tane düzgün hoca görmedim öğrencileri döven /hakaret eden hocalara çocuk emanet ediliyor onlarda orda serseri üretiyor
Bu deprem bir bize özel herhalde. Japonya'daki 9 büyüklüğündeki deprem dünyanın eksenini değiştirdi fakat 50 bin kişi ölmedi.
keşke sadece 50bin kişi olsa hatayda sadece 1 mahalle kadar alanda çok kişi öldü kuzenimin kocasının yakınları öldü daha 1/2 yıllık binanın yarısı toprağın altına girmiş o ilk 4 gün boyunca ne yardım gitti nede verilen paralar afad önce kendi deposunu doldurdu öğretmenlerim ve dayım(hemşire) hatay merkeze gittibn bunu anlamıyorum afad çalışanları kusura bakmayın bi işi beceremediler. Yardıma gidenlerde elleriyle kazdılar hocamın yiğenleri binadan değil annesinin cesedinden enfeksiyon kapmış ve vefat etmiş hocamı ağlarken gördüğümde bnde ağladım o kadar perişandı ki anlatılamaz. habere kuzenimin yiğeninin kurtarılma anı çekilmiş ve sadece çıkarırken video çekilmiş ama orda beklettikleri için oda vefat etti

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
İnsanlar açlıktan ölüyor. Çocuklarını besleyemiyor. Ne kadar gurur kırıcı biliyor musun? Bebeği ölüyor bebeği ama sen hala ayasofya diyorsun. Caminiz batsın sizin. Nasıl müslümansınız ya. Peygamberiniz komşusu açken tok yatan bizden değildir demiş. Siz müslüman değilsiniz galiba.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Kanka bunları tayyip efendimiz besliyor besliyor böyle konuşuyor fazla takılma yani bunlar satılıklar.
Ben namusuyla ticaret yapan, işinde hile olmayan, üç kuruşun peşinde olmayan bir insanım. Böyle saçma ***** laf etme, sabrın da bir sınırı var.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
bn daha gittiğim kuran kurslarında bir tane düzgün hoca görmedim öğrencileri döven /hakaret eden hocalara çocuk emanet ediliyor onlarda orda serseri üretiyor

keşke sadece 50bin kişi olsa hatayda sadece 1 mahalle kadar alanda çok kişi öldü kuzenimin kocasının yakınları öldü daha 1/2 yıllık binanın yarısı toprağın altına girmiş o ilk 4 gün boyunca ne yardım gitti nede verilen paralar afad önce kendi deposunu doldurdu öğretmenlerim ve dayım(hemşire) hatay merkeze gittibn bunu anlamıyorum afad çalışanları kusura bakmayın bi işi beceremediler. Yardıma gidenlerde elleriyle kazdılar hocamın yiğenleri binadan değil annesinin cesedinden enfeksiyon kapmış ve hocamı ağlarken gördüğümde bnde ağladım o kadar perişandı ki anlatılamaz.
Zaten resmi rakamlara inanmıyorum en az 3 katı bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben namusuyla ticaret yapan, işinde hile olmayan, üç kuruşun peşinde olmayan bir insanım. Böyle saçma ***** laf etme, sabrın da bir sınırı var.
Yazdıklarıma cevap ver.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

keşke sadece 50bin kişi olsa hatayda sadece 1 mahalle kadar alanda çok kişi öldü kuzenimin kocasının yakınları öldü daha 1/2 yıllık binanın yarısı toprağın altına girmiş o ilk 4 gün boyunca ne yardım gitti nede verilen paralar afad önce kendi deposunu doldurdu öğretmenlerim ve dayım(hemşire) hatay merkeze gittibn bunu anlamıyorum afad çalışanları kusura bakmayın bi işi beceremediler. Yardıma gidenlerde elleriyle kazdılar hocamın yiğenleri binadan değil annesinin cesedinden enfeksiyon kapmış ve hocamı ağlarken gördüğümde bnde ağladım o kadar perişandı ki anlatılamaz.
Kötü Kur'an kurslarıda var oylelerini barindirsinlar demiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,187
Üyeler
155,986
Son üye
Kaiera
Top Bottom