Neler Yeni

Türknet GigaFiber Kullananlar Memnun musunuz?

ByArrow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Durmuş
Türknet GigaFiber'e geçmeyi düşünüyorum.
GigaFiber Kullananlar memnun musunuz? Vaat edilen hızı sorunsuz bir şekilde veriyor mu? GigaFibere geçerken ne gibi sorunlar yaşadınız ve öneriyor musunuz?

GigaFiber Kullananlar memnun musunuz? Vaat edilen hızı sorunsuz bir şekilde veriyor mu? GigaFibere geçerken ne gibi sorunlar yaşadınız ve öneriyor musunuz?
6.5 yıl kullandım turkneti sadece ilk dönem sorun yaşadım sonrası sorunsuz kullandım tavsiye ederim şuan başka firmadayim zamlandigi için turknet

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Hasan Enes
Şahsen GigaFiber'i 5 ay kullanmış biri olarak size düşüncelerimi aktarayım. Ben kullandığım 1-2 ay sorun yaşamadım (940-940 1 ms) değerlerini alıyordum sonrasında 3. aya girdik benim hızım (840-940 1 ms) olarak değişti ve 15 gün sonra (300-600 2-10 ms) ping olarak değişti kaç tane destek kaydı açtım inanamazsınız artık sıkıldımıştım kayıt açmaktan ve neredeyse 3 ay yani aboneliğimi sonlardırdığım güne kadar açık kalan bir kayıt vardı. Firma sorun çözme konusunda berbat yukarda yaşadıklarımı görüyorsunuz. Size tavsiyem 3 ay deneyimleyim sorun yaşamazsanız devam edin umarım sorun yaşamazsınız.

Ekleme: benim yaşadımın aynısını kuzenimde bire bir yaşadı onun hattı hala daha berbat durumda.

Son düzenleme:

ByArrow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan Durmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen GigaFiber'i 5 ay kullanmış biri olarak size düşüncelerimi aktarayım. Ben kullandığım 1-2 ay sorun yaşamadım (940-940 1 ms) değerlerini alıyordum sonrasında 3. aya girdik benim hızım (840-940 1 ms) olarak değişti ve 15 gün sonra (300-600 2-10 ms) ping olarak değişti kaç tane destek kaydı açtım inanamazsınız artık sıkıldımıştım kayıt açmaktan ve neredeyse 3 ay yani aboneliğimi sonlardırdığım güne kadar açık kalan bir kayıt vardı. Firma sorun çözme konusunda berbat yukarda yaşadıklarımı görüyorsunuz. Size tavsiyem 3 ay deneyimleyim sorun yaşamazsanız devam edin umarım sorun yaşamazsınız.

Ekleme: benim yaşadımın aynısını kuzenimde bire bir yaşadı onun hattı hala daha berbat durumda.
Aboneliği sonlandırırken bir sorun yaşadınız mı? Şuan hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz ve ne kadar hız alıyorsunuz?

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Hasan Enes
Aboneliği sonlandırırken bir sorun yaşadınız mı? Şuan hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz ve ne kadar hız alıyorsunuz?
Aboneliği sonlandırırken sorun yaşamadım hocam.

Şuan NetSpeed 50/8 Kullanıyorum Ve 6 ms ping tam hız alıyorum. 160 Tl Ödemekteyim.

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz
Daha önceden superonline da çalıştım. Hayatımda Turknet kadar iyi bir hizmete sahip olup bunu destekleyemen başka firma görmedim. Yeni yeni saha ekibi kurmaya başladılar. Ben gigafiber kullanmıyorum ama şuan aldığım vdsl (85download/ 15 Upload) hizmetten memnunum. Eğer mahalle semt civarında altyapıda bi problem yoksa öneririm. Kadıköy/Ataşehir bölgesinde oturuyosanız da kendi arıza teknik kadrosu var anında çözüyolar artık. Tanıdığım bir kaç kişi de var saha ekibinden eğer Kadıköy/ Ataşehir bölgesindeysen yönlendirebilirim.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Verdiğin paraya göre alacağın hızı düşünüyorsan çok boş sorular ile vakit kaybediyorsun. 1-1 almadın da 700-700 al, 700-500 al hadi, zaten bunu doğrudan karşılayabilecek TR'de zaten sunucu yok. Abonelik fesih vs. bunlar basit işler.

Top Bottom