Neler Yeni

Türknete geçeceğim sizce geçiyim mi ?

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Bugün baktım alt yapıma 1000Mbps internet gelmiş ailem den bir kaç kişi bazı komşularının yaptırdığını ve mağdur olduklarını dile getirdiler size de sormak istedim ne yapayım ?

Ekler

• ffa.PNG
    ffa.PNG
    28.7 KB · Hit: 32

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
Twitter
xawentis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Alıntıyı görüntüle
Altyapılarından dolayı mağdurlardır onlar. Uzun bir süredir kullanıyorum hiç sorun yaşamadım
Ben türknetle kötü bir geçmişe sahibim, şanssız olduğumu bir kez daha şans vermeyi düşünüyorum. Fakat memnun olmadığım bir nokta vardı hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyordum çünkü öyle bir çağrı merkezleri yoktu bana daha sonra dönüş yapıyorlardı. Şuan aradığımda beni karşılayacak çağrı merkezi var mı yoksa bu hala böyle mi devam ediyor?

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
peki bir şey soracağım fiyatına baktım 139 TL idi bu fiyat sabit mi yoksa değişiyor mu bilmediğim için size sormak istiyorum
Zam gelince fiyatları güncelliyorlar. 100 TL ile başlamıştım ben. Şu an 140 ödüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben türknetle kötü bir geçmişe sahibim, şanssız olduğumu bir kez daha şans vermeyi düşünüyorum. Fakat memnun olmadığım bir nokta vardı hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyordum çünkü öyle bir çağrı merkezleri yoktu bana daha sonra dönüş yapıyorlardı. Şuan aradığımda beni karşılayacak çağrı merkezi var mı yoksa bu hala böyle mi devam ediyor?
Online işlemler üzerinden talep olusturunca dönüş sağlıyorlar. Ek olarak gigafiber kullandığımdan dolayı bu alanla ilgilenen personeller fibere göre farklı. Çok bekletmeden açıyorlar.

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
Twitter
xawentis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zam gelince fiyatları güncelliyorlar. 100 TL ile başlamıştım ben. Şu an 140 ödüyorum.
peki hiç yani şöyle söyleyeyim şuan kullanmış olduğum internetle yan odaya gittiğim zaman internet çekmiyor türknette hiç öyle bir olay yaşadınız mı ?

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
peki hiç yani şöyle söyleyeyim şuan kullanmış olduğum internetle yan odaya gittiğim zaman internet çekmiyor türknette hiç öyle bir olay yaşadınız mı ?
Modem bilgisayar masasının altında. 4. katta oturuyorum. Dışarı çıktığımda bile çekiyor. Çekmemezlik yaşamadım ben şahsen.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Bugün baktım alt yapıma 1000Mbps internet gelmiş ailem den bir kaç kişi bazı komşularının yaptırdığını ve mağdur olduklarını dile getirdiler size de sormak istedim ne yapayım ?
yeni geçtim önceden turktelekom 50/8 internete 135tl veriyordum sözleşme bitti en ucuz paketi 16mbps 220tl den sunmaya başladılar şimdi ise 170tl ye + arkadaşını getir kampanyasından 6 ay boyunca 30tl indirim ile 100/8 internetim var aynı anda 1080p video açıp steam üzerinden indirme yaparken oyun oynadım ve hiç ping artışı yaşamadım süper bir şey

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
umut şahin
knkm ben uzun zamandır türk net kullanıyorum diğer operatörlerre göre çok çok daha iyi hizmet alıyorum

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Hakan Keser
Ben kullanıyorum Telekom altyapısı üstünden. Pek bir sorun yaşamadım. TurkNetin kendi altyapısı çok daha sorunsuz diyor kullananlar. Ben tavsiye ediyorum kesinlikle.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,991
Üyeler
141,380
Son üye
UnderRated Zovei
Top Bottom