Neler Yeni

Türksat kablo net deneyimleriniz neler

oliveforge99

80+ Silver
hatay da afet bölgesinde olduğum için türk telekomun altyapısı yok ama türksat'ın varmış aramızda kulanan varsa deneyimleri neler?
Öncelikle geçmiş olsun. Hizmeti iyi, modemleri çok kötü. Kablosuz kullanımı modemi bridge mode’a alıp farklı bir router ile kullanmak iyi olabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ali deniz aktok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10 senedir kullanıyorum hala da devam ediyorum çok iyi diyebilirim zaten en iyi hizmeti veren firma kablonet.
Ama işte deprem bölgesinde olduğum için ve şöyle konteyner kent olduğu için adreste alt yapı galiba gözüküyor ama bakacaklar dediler kablo uzakta varsa servis onay verir ise kablo çekeriz diyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle geçmiş olsun. Hizmeti iyi, modemleri çok kötü. Kablosuz kullanımı modemi bridge mode’a alıp farklı bir router ile kullanmak iyi olabiliyor.
Yaa genellikle oyun oynuyorum gerekirse ethernet kablosunu takacam

Farex

80+ Silver
Ama işte deprem bölgesinde olduğum için ve şöyle konteyner kent olduğu için adreste alt yapı galiba gözüküyor ama bakacaklar dediler kablo uzakta varsa servis onay verir ise kablo çekeriz diyorlar
Eğer öyle bir şansınız var ise keisnlikle alın derim çünkü devlet firması ve yanlış yapamazlar her şikayetin inceleniyor bizzat kaç defa yaşadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ali deniz aktok
Eğer öyle bir şansınız var ise keisnlikle alın derim çünkü devlet firması ve yanlış yapamazlar her şikayetin inceleniyor bizzat kaç defa yaşadım.
Eğer yer altı kablosu konusunda sorun çıkartmazlar ise düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
ali deniz aktok
Arayıp bilgi aldınız mı?
Aradım adres konusunda var gösteriyor ama kablo konusunu bilmiyorum ama yani konteyner kentte sadece benim sırada 4-5 kişi düşünüyor daha adam bulurum da yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Onur
Hız olarak iyidir ama online oyun konusunda önermiyorum. DOCSIS Kablonet ise pingler vdsl ve fiberden yüksektir.

Top Bottom