Neler Yeni

Türktelekom Hız Düşüşü

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
Türktelekom fiber kullanıyorum 25 Mbps paketim var. Hergün saat 17 18 gibi hızım acaip şekilde yavaşlıyor speedtest yaptığımda 0,2 lere kadar düştüğünü gözlemliyorum yoğunluktan dolayı diye düşünürken aynı testi telefondan yaptığımda hızın normal olduğunu farkettim. İnternet hızım bilgisayarda düştüğü zaman internet bağlantısı kesip tekrar aktif ediyorum hız düzeliyor neden olabilir nasıl çözebilirim bu sorunu?

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
nasıl çözebilirim bu sorunu?
Başka bir sağlayıcıya geçerek.Ben hayatımda bu kadar kötü internet veren bir şirket görmedim Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın 2022 eylülde inşallah kurtulucam sana da tavsiye ederim başka bir yere geçmeni.Çünkü bende de aynı sıkıntılardan mevcut.

KlausM

80+ Silver
Başka bir sağlayıcıya geçerek.Ben hayatımda bu kadar kötü internet veren bir şirket görmedim Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın 2022 eylülde inşallah kurtulucam sana da tavsiye ederim başka bir yere geçmeni.Çünkü bende de aynı sıkıntılardan mevcut.
ben de mayıs ayında kurtuluyorumm :kedi:

Rulep

80+ Gold
öncelikle ailenize bilgilendirin internet sağlacısını değiştireceğinizi çünkü sözleşme bitmeye yakın yeniletmek için rahatsız ederler haberleri olsun ki bunun önüne geçin sonra ise sağlayıcı değiştirmek başka çözümü yok maalesef

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle ailenize bilgilendirin internet sağlacısını değiştireceğinizi çünkü sözleşme bitmeye yakın yeniletmek için rahatsız ederler haberleri olsun ki bunun önüne geçin sonra ise sağlayıcı değiştirmek başka çözümü yok maalesef
Telefonda herhangi bir sorun yok ama sadece PC de öyle oluyor acaba PC de mi sıkıntı var diye düşündüm ben

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Türktelekom fiber kullanıyorum 25 Mbps paketim var. Hergün saat 17 18 gibi hızım acaip şekilde yavaşlıyor speedtest yaptığımda 0,2 lere kadar düştüğünü gözlemliyorum yoğunluktan dolayı diye düşünürken aynı testi telefondan yaptığımda hızın normal olduğunu farkettim. İnternet hızım bilgisayarda düştüğü zaman internet bağlantısı kesip tekrar aktif ediyorum hız düzeliyor neden olabilir nasıl çözebilirim bu sorunu?
Sen En Azından Günün Bazı Saatlerinde 25 Mbps Hız Alabiliyorsun, Ben Onuda Alamıyorum 🤣 Tez Vakitte Kurtul O Firmadan.

Avicenna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cebrail Ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptop mu masaüstü mü
Laptop
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen En Azından Günün Bazı Saatlerinde 25 Mbps Hız Alabiliyorsun, Ben Onuda Alamıyorum 🤣 Tez Vakitte Kurtul O Firmadan.
Firmayla alakalı olduğundan emin miyiz problem orda firmayla alakalı olsa bağlantıyı kesip tekrar bağlayınca hızım değişmez ya da aynı anda telefonda hızım normalken PC de düşük çıkmaz kafama takılan o yoksa bende taahhüt bitsin değiştireyim diye düşündüm

Rulep

80+ Gold
laptopumunda wifisi bozuktu internete bağlan diyorum internete bağlanamıyor hatası alıyordum çözümünüde bulamadım aldığım yere götürdüm zaten onlarda çok anlamıyordu işten bir de o kadar para verdim yapamadılar evde wifi kartı buldum o ile bağlanabiliyorum.sizde deneyin bence belki işe yarar

Swers08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Orhan Yılmaz
Allahım böyle bir konu bendede aynı sorunlar mevcut sorun yaşayan arkadaşlar hangi modemi kullanıyorsunuz acaba ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi modemi kullanıyorsunuz acaba ?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bendede aynı konuyu takipteyim.
download ipsiz.PNG

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,924
Üyeler
152,775
Son üye
armaN
Top Bottom