Neler Yeni

Türktelekomda kalmaya devam mı etmeliyim?

1 Ay sonra aboneliğimiz bitiyor hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? Veya türktelekomda kalmaya devam mı etmeliyim? Tek sorun internet bazı odalarda çekmiyor.
1720173411949.png

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
bence taahhütlü uygun fiyat varsa devam et hocam taahhütsüzler şu an çok mantıklı değil

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Ahmet Melih Alemdar
güzele benziyor ile olmaz
deneyimin varsa öner
Benim daha önce deneyimleme şansım oldu. Hiç sıkıntı yaşamadım zira TT altyapısı. Altyapin iyiyse hicbir ISS de sorun yaşamazsın

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Furkan
Türktelekomdan memnunsan devam etmeni öneririm ben 8 10 yıldır kullanıyorum memnunum. Diğer odalardan çekme sorunu bendede oluyordu kendim modem aldım. Şuan yogan altından en uç köşesine kadar full çekiyor 😂

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Türktelekomdan memnunsan devam etmeni öneririm ben 8 10 yıldır kullanıyorum memnunum. Diğer odalardan çekme sorunu bendede oluyordu kendim modem aldım. Şuan yogan altından en uç köşesine kadar full çekiyor 😂
Hangi modemi aldınız?

bwNN

80+ Silver
Milleni.com var hem ucuz hem güzele benziyor
Adamin kullandigi tarifeden daha ucuz oldugunu nereden biliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kablonet kullaniyorum yillardir bence cok cok iyi tarifede ne yaziyorsa onu veriyorlar bazen artiriyorlar hatta. Müşteri hizmetlerini arama gereği duymadim yillardir

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Ahmet Aydın
netspeed kullaniyorum fiyat olarak baya iyi 2 sene aktif kullandım ararsan direk müşteri hizmetleri var saniyesinde destek diğer türlü sorun yoktu arada bi gitmişti fln her sağlayıcıda olabilicek bi durum başka sorunu yok fiyatida iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,160
Üyeler
148,010
Son üye
art_ee
Top Bottom