Neler Yeni

Türk Telekom kullanmaya devam mı etmeliyim ?

JerckZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alihan Günel
Steam
steamcommunity.com/id/jerckz
Merhabalar öncelikle Ataşehir'de oturuyorum, senelerdir Türk Telekom kullanıyorum. Şu an için 35 mb internete 99 tl ödüyorum. İnternet paketimin taahhütü bitmek üzere o yüzden araştırmaya başladım. Türk Telekom'da 50 mb internetin 119 tl olduğunu gördüm, Türk telekomdan memnunum acaba eski müşterilere biraz indirim yapılıyor mu yoksa farklı bir internet sağlayıcısına mı geçmeliyim ? Türknete geçmeyi düşündüm, Türknetin sitesinden sorgulama yaptığımda 35 mb alabileceğim, 10 tl farkla 50 mb alabileceğim söyleniyor fakat burada bir kaç yazıda gördüğüm kadarıyla Türknet kullanıcıları iyi değil diyor. Siz ne düşünüyorsunuz, yardımcı olabilir misiniz?

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Merhabalar öncelikle Ataşehir'de oturuyorum, senelerdir Türk Telekom kullanıyorum. Şu an için 35 mb internete 99 TL ödüyorum. İnternet paketimin taahhütü bitmek üzere o yüzden araştırmaya başladım. Türk Telekom'da 50 mb internetin 119 TL olduğunu gördüm, Türk telekomdan memnunum acaba eski müşterilere biraz indirim yapılıyor mu yoksa farklı bir internet sağlayıcısına mı geçmeliyim ? Türknete geçmeyi düşündüm, Türknetin sitesinden sorgulama yaptığımda 35 mb alabileceğim, 10 TL farkla 50 mb alabileceğim söyleniyor fakat burada bir kaç yazıda gördüğüm kadarıyla Türknet kullanıcıları iyi değil diyor. Siz ne düşünüyorsunuz, yardımcı olabilir misiniz?
bak bunlar dogru 10 tl farkla 50 mb verir ama 2 ay sonra sana bir şey demeden internet hızını düşürüyorlar öyle bir sorunu olabiliyor

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,910
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Merhabalar öncelikle Ataşehir'de oturuyorum, senelerdir Türk Telekom kullanıyorum. Şu an için 35 mb internete 99 TL ödüyorum. İnternet paketimin taahhütü bitmek üzere o yüzden araştırmaya başladım. Türk Telekom'da 50 mb internetin 119 TL olduğunu gördüm, Türk telekomdan memnunum acaba eski müşterilere biraz indirim yapılıyor mu yoksa farklı bir internet sağlayıcısına mı geçmeliyim ? Türknete geçmeyi düşündüm, Türknetin sitesinden sorgulama yaptığımda 35 mb alabileceğim, 10 TL farkla 50 mb alabileceğim söyleniyor fakat burada bir kaç yazıda gördüğüm kadarıyla Türknet kullanıcıları iyi değil diyor. Siz ne düşünüyorsunuz, yardımcı olabilir misiniz?
ben 24mbps limitsiz'den 50mbps limitsiz'e geçtim. bahsettiğiniz kampanya kat kat hız kampanyası olmalı. en uygun fiyatlı kampanya da o. eğer türk telekom'dan şimdiye kadar memnun iseniz değiştirmeyin derim ben de kat kat hız kampanyası kullanıyorum. aldığım değerler bunlar. ayrıca ilk alışınızda 12-24 ay ödediğiniz modem ücreti artık alınmıyor. o da var. yanında 24 ay muud premium, aylık 2gb tt wifi noktalarında geçerli bedava wifi falan da dahil.
Ekran Görüntüsü (46).png

Mesaj otomatik birleştirildi:

bak bunlar dogru 10 TL farkla 50 mb verir ama 2 ay sonra sana bir şey demeden internet hızını düşürüyorlar öyle bir sorunu olabiliyor
hayır yaşamadım. 4 yıllık kullanıcıyım. 4.5 yıl olacak yakında. hiç de öyle bir şey yaşamadım. 4 yıl içerisinde şimdiye kadar sadece 1 kez arıza kaydı oluşturdum.

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben kablonet kullanıyorum, altyapın varsa bence kablonet al.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,215
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Ben turktelekom 50mbps kullaniyorum 119 tl ye.
Pingim de gayet iyi mbps lerde gayet iyi.
Şuanda 50 download 8 upload aliyorum .
Ttnet e kötü diyorlar ama bence gayet iyi

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
ben 24mbps limitsiz'den 50mbps limitsiz'e geçtim. bahsettiğiniz kampanya kat kat hız kampanyası olmalı. en uygun fiyatlı kampanya da o. eğer türk telekom'dan şimdiye kadar memnun iseniz değiştirmeyin derim ben de kat kat hız kampanyası kullanıyorum. aldığım değerler bunlar. ayrıca ilk alışınızda 12-24 ay ödediğiniz modem ücreti artık alınmıyor. o da var. yanında 24 ay muud premium, aylık 2gb tt wifi noktalarında geçerli bedava wifi falan da dahil. Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır yaşamadım. 4 yıllık kullanıcıyım. 4.5 yıl olacak yakında. hiç de öyle bir şey yaşamadım. 4 yıl içerisinde şimdiye kadar sadece 1 kez arıza kaydı oluşturdum.
bazılarında oluyorda ondan demiştim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,577
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom