Neler Yeni

Turkcell fiber 100 Mbps kampanyasına geçmeli miyim?

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
O zaman sorun yok kullanım kişiden kişiye değişir 400GB oyun bile varken günümüzde ;) Kardeşim tek başına 1TB yakıyor sadece telefonundan :)
Bilgilendirdiğin için teşekkürler neyse ki evde benden başka fazla harcayan yok hahahah.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,728
İsim
Emre Zengin
Sözleşme taahhüdünü indirip bütün içeriğine bakabilirsiniz.
Bunu yeni farkettim hocam da ev interneti için yeterli bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 aydır kullanıyorum ethernet üstünde hızda filan yavaşlama olmadı. Beğenmediğim tek nokta Modem evin diğer ucunda odamda mutfakta evin diğer ucunda 2.4ghz bağlanmak zorunda kalıyorum. 5Ghz gücü yetmiyor.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
İşte belirttiğim gibi 6 ay sonra oyunların teknolojinin videoların kullandığın eko sistem filan yetersiz kalma durumu varken 2 sene boyunca bunu göze alamadım ;)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,728
İsim
Emre Zengin
Bir şey daha sorucam bu wifi 6 modem yenimi çıktı. 19 Mayısta bağlattım ben. ZTE ZXHN H267A modemi verdiler. Talep etsem wifi 6 modem ücretsiz gönderirler mi?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI

3 aydır kullanıyorum ethernet üstünde hızda filan yavaşlama olmadı. Beğenmediğim tek nokta Modem evin diğer ucunda odamda mutfakta evin diğer ucunda 2.4ghz bağlanmak zorunda kalıyorum. 5Ghz gücü yetmiyor.
Can sıkıcı olay cidden telefon ve anakart Wi-Fi 6 desteklerken 2.4ghz bağlantı kanalından bağlanmak filan. Az para vermiyoruz karşılığında cidden limitsiz diyip limit olması arka planda işlerin farklı işlemesi ve bu bilgilerin verilmemesi. Geçen gün telefon tarafında paket için aradılar her ayrıntıyı vermiyor ben ne kullanmak istediğimi bilmem gerekir halbuki 15GB internet deyip 3GB sosyal tarafında 2GB uygulama tarafında demek bu kadar zor olmamalı.

Bir şey daha sorucam bu wifi 6 modem yenimi çıktı. 19 Mayısta bağlattım ben. ZTE ZXHN H267A modemi verdiler. Talep etsem wifi 6 modem ücretsiz gönderirler mi?
Yok sen talep etmediğin için verilmemiştir. Verirler eğer bu tarifede isen büyük ihtimal fiyat farkı yok diğer paketlerde fark olabiliyor sorman lazım ne kadar olumlu geri dönüş olur bilemem.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,728
İsim
Emre Zengin
Can sıkıcı olay cidden telefon ve anakart Wi-Fi 6 desteklerken 2.4ghz bağlantı kanalından bağlanmak filan. Az para vermiyoruz karşılığında cidden limitsiz diyip limit olması arka planda işlerin farklı işlemesi ve bu bilgilerin verilmemesi. Geçen gün telefon tarafında paket için aradılar her ayrıntıyı vermiyor ben ne kullanmak istediğimi bilmem gerekir halbuki 15GB internet deyip 3GB sosyal tarafında 2GB uygulama tarafında demek bu kadar zor olmamalı.

Yok sen talep etmediğin için verilmemiştir. Verirler eğer bu tarifede isen büyük ihtimal fiyat farkı yok diğer paketlerde fark olabiliyor sorman lazım ne kadar olumlu geri dönüş olur bilemem.
Bu paketi aldım hocam. 100mbit dowloand 10 mbit upload

Akşam eve gidince arayıp sorayım veriyorlar mı diye.

holytough

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Obi-Wan Kenobi
Ben geçtim pakete(yeni üye olarak) ve ücretsiz wifi6 modem verdiler verilen hız 120 130mbps arasında değişiyor memnun kaldım o indirme yükleme sınırı da bana aşırı yüksek geldi 5tbyi bir ayda bitirmenin benim için imkanı yok

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Başlıkta belirtiğim kampanyanın linki aşağıdadır.

Belirtmek istediğim öncelikli konu Türknet kullanıcısıyım lakin kablolar baya eski alacağım hızı sorgulatma yaptığım zaman 75 Mbps demesine rağmen 20 Mbps hız alıyorum. Kablolarında değişmesi gerekiyor eğer bu kampanyaya geçiş sağlarsam kablolarımda yenilenmiş olacak. Ücretsiz bir şekilde kablo çekimi yapılacak ve Wİ-Fİ 6 modem temin edilecek. Herhangi bir sıkıntılı süreç var mı? Ek olarak modem olarak ne veriyorlar.
FTTH altyapı varsa direkt geç bence. Şuan o tarifeyi kullanıyorum ben de 😃

Modem Huawei marka bir şey tam bilmiyorum ama hızı 3-4 oda arkadan bile kayıpsız verebiliyor bizde.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Ben geçtim pakete(yeni üye olarak) ve ücretsiz wifi6 modem verdiler verilen hız 120 130mbps arasında değişiyor memnun kaldım o indirme yükleme sınırı da bana aşırı yüksek geldi 5tbyi bir ayda bitirmenin benim için imkanı yok
Hangi marka - model Wifi6 modem verdiler?

Bu paketi aldım hocam. 100mbit dowloand 10 mbit upload

Akşam eve gidince arayıp sorayım veriyorlar mı diye.
Arayıp görüştünüz mü? Ne dediler?

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Ankara'da FTTB Turkcell fiber kullanıyorum ve aboneliğim boyunca en ufak bir kesilme yaşamadım.
FTTH değilse Wi-Fi 6 modem vermiyorlar.

thelordof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Samet
Ankara'da FTTB Turkcell fiber kullanıyorum ve aboneliğim boyunca en ufak bir kesilme yaşamadım.
FTTH değilse Wi-Fi 6 modem vermiyorlar.
Ankara'dayım. Binada Superonline FTTH var. Yurtdışı serverlara göre ping olarak da memnun musunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,053
Üyeler
156,270
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom