Neler Yeni

Turkcell Superbox alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Depremden sonra Köye yerleştik ve kaldığımız binada internet altyapısı yok, şebeke yeri geliyor az çekiyor yeri geliyor normalleşiyor. Altyapı olmadığından ötürü Superbox almayı düşünüyorum. Turkcell'in dağda Bile çektiğini görüyorum bazen. Superbox sizce alınır mı? Oyunlarda ping sorunu, internet yavaşlaması veya müşteri hizmetleriyle alakalı bir sorun yaşar mıyım? Kotasız sınırsız Superbox paketi var mı? Varsa link rica ediyorum. Fiber internetler kadar hızlı oluyor mu ve download-upload değerleri kaç oluyor? Teşekkürler.

YazılımKafa

80+ Silver
Depremden sonra Köye yerleştik ve kaldığımız binada internet altyapısı yok, şebeke yeri geliyor az çekiyor yeri geliyor normalleşiyor. Altyapı olmadığından ötürü Superbox almayı düşünüyorum. Turkcell'in dağda Bile çektiğini görüyorum bazen. Superbox sizce alınır mı? Oyunlarda ping sorunu, internet yavaşlaması veya müşteri hizmetleriyle alakalı bir sorun yaşar mıyım? Kotasız sınırsız Superbox paketi var mı? Varsa link rica ediyorum. Fiber internetler kadar hızlı oluyor mu ve download-upload değerleri kaç oluyor? Teşekkürler.
Ping olur , bağlantı dengesiz olur. Superbox dediğin şey zaten sim kartlı modem. Yani Turkcell in sim kartı nasılsa onda da aynı. Fiyatına asla değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ping olur , bağlantı dengesiz olur. Superbox dediğin şey zaten sim kartlı modem. Yani Turkcell in sim kartı nasılsa onda da aynı. Fiyatına asla değmez
Dengeli stabil yüksek hızlı taşınabilir başka internet sağlayıcısı varmı önerdiğin?

YazılımKafa

80+ Silver
Dengeli stabil yüksek hızlı taşınabilir başka internet sağlayıcısı varmı önerdiğin?
Taşınabilir olanlarda stabil vs ihtimali yok zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

istersen biraz bekle starlink trye geliyor belki starlink alırsın ama ücreti ne olur bilemem
Starlink çok pahalı bir sistem. Tr de de ucuza çıkaracaklarını sanmıyorum.

TİTAN.

80+ Platinum
Taşınabilir olanlarda stabil vs ihtimali yok zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Starlink çok pahalı bir sistem. Tr de de ucuza çıkaracaklarını sanmıyorum.
bende aklıma başka bir şey gelmiyor süper box olabilir şöyle sorayım köyde uydunette kullanabilirsin belki

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
çanak anten gibi şeylerle internet sağlayıcılar yok mu ben öyle bişeyler hatırlıyorum alt yapı olmayan evlere takılıyor genelde

Top Bottom