Neler Yeni

Türknet fiber altyapısı

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
Merhaba,

Kocaelide gebzede oturuyorum ve türknet mahallemize fiber altyapı çalışması yapıyor kablolar falan döşeniyor türk telekomdan bıkmış birisi olarak geçmek harika olur geçenlerde maksimum nekadar hız alırım diye baktığımda 66 mbps idi daha demin baktım 1000 mbps diyor sizce 1000 alabilirmiyim yada türknet ile olumsuz şeyler yaşayan varmı negatif yönleri falan nasıl bir firma kendisi

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,984
İsim
HBE
Merhaba,

Kocaelide gebzede oturuyorum ve türknet mahallemize fiber altyapı çalışması yapıyor kablolar falan döşeniyor türk telekomdan bıkmış birisi olarak geçmek harika olur geçenlerde maksimum nekadar hız alırım diye baktığımda 66 mbps idi daha demin baktım 1000 mbps diyor sizce 1000 alabilirmiyim yada türknet ile olumsuz şeyler yaşayan varmı negatif yönleri falan nasıl bir firma kendisi
Yapıştır hemen. Durma. Kendi alt yapısı olduğu için %50 kayıp bile olsa en hızlı bağlantıların birini alıyor olursun. :)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
1000-1000 kullanıcısıyım hocam, dilediğinizi sorabilirsiniz objektif bir şekilde cevap veririm.

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000-1000 kullanıcısıyım hocam, dilediğinizi sorabilirsiniz objektif bir şekilde cevap veririm.
hocam ilk taahüt bedelini ödeyip geçmeyi düşünüyoruz fiyatlar sabit kalmıyor diyorlar siz kaç para veriyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde kendi altyapıları olduğu için memnun kalacağımdan hemfikirim çünkü şuan türk telekom kullanıyorum ve aşırı yavaş

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,691
İsim
Oğuz Oğuz
Merhaba,

Evet alabilirsiniz. Çok şanslısınız. Hayırlı olsun şimdiden.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam ilk taahüt bedelini ödeyip geçmeyi düşünüyoruz fiyatlar sabit kalmıyor diyorlar siz kaç para veriyorsunuz

birde kendi altyapıları olduğu için memnun kalacağımdan hemfikirim çünkü şuan türk telekom kullanıyorum ve aşırı yavaş
Hocam gigafiber'e zam gelmedi 140₺ yani 1000/1000 paketindeyim 790-895 arası oynak indirme değerleri upload da 932 civarında oluyor genelde. Ayrıca bir referans kodu ile kayıt yaptırırsanız ilk ayı ücretsiz kullanıyorsunuz. Size atabilirim dilerseniz tabii aklınızdaki soruları iyice sorup öyle geçin.

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet alabilirsiniz. Çok şanslısınız. Hayırlı olsun şimdiden.
işte buna sevindim

Hocam gigafiber'e zam gelmedi 140₺ yani 1000/1000 paketindeyim 790-895 arası oynak indirme değerleri upload da 932 civarında oluyor genelde. Ayrıca bir referans kodu ile kayıt yaptırırsanız ilk ayı ücretsiz kullanıyorsunuz. Size atabilirim dilerseniz tabii aklınızdaki soruları iyice sorup öyle geçin.
siyah kutu falan var onu bağlayacaklar ondan sonra bağlattırıcaz türk telekomdan kurtulacağım diye mutluyum

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
bu da anlık değerlerim
1662035221130.png

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
işte buna sevindim

siyah kutu falan var onu bağlayacaklar ondan sonra bağlattırıcaz türk telekomdan kurtulacağım diye mutluyum
Hocam şu zamana kadar türknet ile çok nadir sıkıntı çektim ve destek istediğimde direkt türktelekom ekibi gönderiyorlardı türktelekom altyapısı ile kullandığımda. Yaklaşık 3.5 senedir türknet kullanıyorum gayet güzel gidiyor şuan.

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
Hocam şu zamana kadar türknet ile çok nadir sıkıntı çektim ve destek istediğimde direkt türktelekom ekibi gönderiyorlardı türktelekom altyapısı ile kullandığımda. Yaklaşık 3.5 senedir türknet kullanıyorum gayet güzel gidiyor şuan.
zam gelmezse çok iyi olur

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
zam gelmezse çok iyi olur
Kendi altyapısına zam gelmeyeceğini belirttiler zaten, herhangi bir port parası ödediği için bu sene içinde başka zam beklenmiyor.
Bakabilirsiniz;

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
Kendi altyapısına zam gelmeyeceğini belirttiler zaten, herhangi bir port parası ödediği için bu sene içinde başka zam beklenmiyor.
Bakabilirsiniz;
şey sorucam bir arkadaşla konuştum ama internete sadece 1 kişi bağlıylen alabiliyormuşuz 1000 mbps i doğrumudur evde 3 kişi bağlı imiş arkadaşın 330 falan alıyormuş siz kaç kişisiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,670
Üyeler
156,513
Son üye
akwnn
Top Bottom