Neler Yeni

Turknet İyi Midir?

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
arkadaslar turknet almayi dusunuyorum kullananlar varsa bilgi verebilir mi? musteri hizmetleri sıkıntılı diye duyuyorum sürekli ve baglatmak istedigim uzun sure bekletildigi soyleniyor bunlar dogru mudur? tavsiye ediyorsaniz neden tavsiye ettiginiz de soylerseniz sevinirim

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Onun yerine millenicom düşünebilirsin.

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
arkadaslar turknet almayi dusunuyorum kullananlar varsa bilgi verebilir mi? musteri hizmetleri sıkıntılı diye duyuyorum sürekli ve baglatmak istedigim uzun sure bekletildigi soyleniyor bunlar dogru mudur? tavsiye ediyorsaniz neden tavsiye ettiginiz de soylerseniz sevinirim
Hocam kendim bizzat 3 ay kullandım;
Müşteri hizmetlerinin olmaması büyük bir eksi ve aktivasyon uzun sürebiliyor. İptal ettirmemin sebebi ise 3. ayın faturasını ödemeye çalıştığımız halde sistem karttan çekmiyordu parayı ve ödemediğimiz için internetin kullanıma kapanacağını söylediler. Her ne kadar aramaya çalışsakta müşteri hizmetleri olmadığı için halledemedik

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Dostum eskiden müşteri hizmetleri evet sikintiliyidi fakat şu an bi sıkıntı yok en azından bende mobil uygulaması var ordan şikayet başvurusu yapıyorsun ben 1 kere yaptım 1 gün dolmadan detaylı bilgi aldım şu an 86 tl ödüyorum ve 90/8 alıyorum ve memnunum öneririm

Furkan/CharuSs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Furkan DURAN
Dostum eskiden müşteri hizmetleri evet sikintiliyidi fakat şu an bi sıkıntı yok en azından bende mobil uygulaması var ordan şikayet başvurusu yapıyorsun ben 1 kere yaptım 1 gün dolmadan detaylı bilgi aldım şu an 86 TL ödüyorum ve 90/8 alıyorum ve memnunum öneririm
Benim tahahhütlü türk telekom internetim var cayma bedeli ödüller diye duydum bilginiz var mı

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Müşteri hizmetleri biraz uğraştırabilir fakat internet hizmeti gayet iyi

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç
Benim tahahhütlü türk telekom internetim var cayma bedeli ödüller diye duydum bilginiz var mı
Evet öyle bir şey varmış cayma bedelinin belli bi kısmını ödüyorlarmış yanlış olmasın 120 tl idi galiba

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN
Ben başvurduğumda 1 hafta içerisinde her şeyi hallettik. Kargolama işlemlerini gönderdikten sonra 1 2 gün içerisinde onaylıyorlar ve gerisi kurulum için size kalıyor. Ben 10TL fark ile 100mbps'ye kadar olan paket yükseltme talebinde bulunmuştum 10 - 20dk içerisinde onaylandı fakat mahallemde bulunan internet kabloları evime uzak oldugu için sürekli kopma yaşıyordum. Neden bunu söyledigim konusuna gelirsek, eğer sen de öyle bir sıkıntı yaşarsan bundan kaynaklı olabilir. Telefon ile müşteri hizmetleri gerçekten çok başarısız fakat online işlemlerden rahatlıkla destek alabilirsin.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Türknet kullanmış biri olarak önermiyorum. Türknetten sıkıntı çektiğim için iptal edip Millenicom a geçiş yaptım. Türknet her seferinde aynı ilgisizliği ve aynı durumları sergileyip iptal ettirmeden son defa genel müdürlükten yetkili biri arayıp kusura bakmayın vs diyip fikrinizden vazgeçirmeye çalışıyor. Ben türknet e bulaşma derim iptal ederken bile uğraştırıyorlar. İptal etmek için gidip faks çektim yıl olmuş 2020 hala faks istiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
cihangir ekinci
2 gün önce aboneliğim başlatıldı 35 mb vdsl paket aldım fakar 2 gündür 13 14 mb den fazlasını görmüyorum ve sürekli kopma oluyor.Dün arıza kaydı oluşturdum 24 saat içerisinde geri dönüş olacak dendi fakat bir ger idönüş olmadı.

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
Türknet kullanmış biri olarak önermiyorum. Türknetten sıkıntı çektiğim için iptal edip Millenicom a geçiş yaptım. Türknet her seferinde aynı ilgisizliği ve aynı durumları sergileyip iptal ettirmeden son defa genel müdürlükten yetkili biri arayıp kusura bakmayın vs diyip fikrinizden vazgeçirmeye çalışıyor. Ben türknet e bulaşma derim iptal ederken bile uğraştırıyorlar. İptal etmek için gidip faks çektim yıl olmuş 2020 hala faks istiyorlar.
millenicom ne suredir kullaniyorsunuz ve oneriyor musunuz?

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,288
Üyeler
153,363
Son üye
kuka
Top Bottom