Neler Yeni

Turknet Modem mi alayim daha iyi bir modem var mi ?

OZTURK28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
bedirhan öztürk
İnternetten yana yüzüm hiç gülmedi akşamları evde valo falan oynuyorum internet dediğim gibi 16mbit evdekiler internete girince ping fırlıyor "kapatın interneti" demekten sıkıldım artık çok 35mbit gibi bir internetim olsa hayattan zevk almaya başlayacağım.
direk modemini değiştir. modemin evin içinde ki internet trafiği kontrol etmekte zorlanıyor. değiştir keyfine bak. ben modem olarak keenetic extra dsl kullanıyorum. herkese tavsiye ederim. canavar gibi modem. oyun oynarken indirme yapıyorum arka tarafta diğer cihazlarla sosyal medya , video gibi şeyler yapıyorlar gram bir şey olmuyor. indirme yaparken biraz ping artıyor ama yönetimsel olarak bu modem çok güçlü herşeyi iyi ayarlıyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
VDSL alt yapı var diyorlar ama boş port olmadığı için bağlayamıyorlarmış
Yakın takipte kal illa açılacaktır eğer hızlandırmak istersen ttnete git felan port başvurusu vardı yanlış hatırlamıyorsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

direk modemini değiştir. modemin evin içinde ki internet trafiği kontrol etmekte zorlanıyor. değiştir keyfine bak. ben modem olarak keenetic extra dsl kullanıyorum. herkese tavsiye ederim. canavar gibi modem. oyun oynarken indirme yapıyorum arka tarafta diğer cihazlarla sosyal medya , video gibi şeyler yapıyorlar gram bir şey olmuyor. indirme yaparken biraz ping artıyor ama yönetimsel olarak bu modem çok güçlü herşeyi iyi ayarlıyor
Sırf trafiği kontrol etmek için yeni bir modem almak mı ?
Anlıyorum

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Peki internetin kaç mbit dostum

OZTURK28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
bedirhan öztürk
Yakın takipte kal illa açılacaktır eğer hızlandırmak istersen ttnete git felan port başvurusu vardı yanlış hatırlamıyorsam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sırf trafiği kontrol etmek için yeni bir modem almak mı ?
Anlıyorum

İnternetten yana yüzüm hiç gülmedi akşamları evde valo falan oynuyorum internet dediğim gibi 16mbit evdekiler internete girince ping fırlıyor "kapatın interneti" demekten sıkıldım artık çok 35mbit gibi bir internetim olsa hayattan zevk almaya başlayacağım.
arkadaşın böyle demesi üzerine böyle bir cevap verdim. interneti 100mbit de olsa 16 mbit bir internette olsa modemin bu iyi olmazsa ağ içi trafiği düzgün yönetmiyorsa aldığın internet hem keyif almazsınız hemde bir nevi boş para ve sinir stres . oyunlardaki pingler , internet kopmaları vs

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
arkadaşın böyle demesi üzerine böyle bir cevap verdim. interneti 100mbit de olsa 16 mbit bir internette olsa modemin bu iyi olmazsa ağ içi trafiği düzgün yönetmiyorsa aldığın internet hem keyif almazsınız hemde bir nevi boş para ve sinir stres . oyunlardaki pingler , internet kopmaları vs
Yani 16mbpslik pakette nasıl bir ağ trafiği olabilir yani şunu demek istiyorum aslında 1 kişinin 1080p video izlemesi zaten ping olması için yeterli olacaktır
Ama 100mbps gibi bir internet için düzgün bir modem gerekli olduğuna kesinlikle katılıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny
Top Bottom