Neler Yeni

turknete geçiyorummm

vgaterian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Said KARGALI
turknet 100mbps altyapıyı oturduğum yerde sağlıyor geçmeyi dusunuyorum davet kodu olan varsa atsın ikimizde yararlanalımm. birde turknet sizce mantıklı mı

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Benim alt yapım 80civarı turnek sağlıyor ama geçmicem çoğu kişi problem yaşıyor (yaşamayan var tabi) millenicom a geçicem ben sende millenicom u tercih et bence

vgaterian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Said KARGALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıkıntı yaşayan var, yaşamayan var.
d.a nın bi vidyosu vardı ordada sanki iyi gibi gelmişti gözüme o yuzden tt ye kazıklanacağıma geçmeliyim diye düşünüyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
turknet 100mbps altyapıyı oturduğum yerde sağlıyor geçmeyi dusunuyorum davet kodu olan varsa atsın ikimizde yararlanalımm. birde turknet sizce mantıklı mı
Altyapı Turknet'e mi ait TTnet'e mi ?

vgaterian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Said KARGALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan kullanıyor musun kötü mü yani ping değerleri felan
hayır iyi ama taahutum bitti 220 lira diyorlar 35mbps internete
Mesaj otomatik birleştirildi:

milleni nin de kurulum ücreti modem ücreti gibi bir suru ucret var sanıyorum o yuzden biraz aklım takılıyor

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Normal çünkü taahhütsüz fiyatını söylüyorlar tekrar taahhüt yaptırdığında eski fiyatına bulabileceksin örnek olarak süperonline kullanıyorum vdsl 24mbps 105tl veriyoruz şuan 2 ay sonra biticek abonelere özel 35mbps 110tlye veriyorlar.
Turknet'e geçtiğin zaman herhangi bir sorun olduğunda internetin uzun bir süre kesili kalabilir bunu göze alarak geç sorun yaşamıyor olabilirsin ama 1 saniye sonra sorun yaşamayacağının garantisi yok.

milleni nin de kurulum ücreti modem ücreti gibi bir suru ucret var sanıyorum o yuzden biraz aklım takılıyor
Turknette de aynı şeyler var kurulum ücreti modem parası ? :?

vgaterian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Said KARGALI
Normal çünkü taahhütsüz fiyatını söylüyorlar tekrar taahhüt yaptırdığında eski fiyatına bulabileceksin örnek olarak süperonline kullanıyorum vdsl 24mbps 105tl veriyoruz şuan 2 ay sonra biticek abonelere özel 35mbps 110tlye veriyorlar.
Turknet'e geçtiğin zaman herhangi bir sorun olduğunda internetin uzun bir süre kesili kalabilir bunu göze alarak geç sorun yaşamıyor olabilirsin ama 1 saniye sonra sorun yaşamayacağının garantisi yok.
millenicom hakkında ne dusunuyorsun

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
FREEDOM
NIM55QN12OBK davet kodum şuan ben gayet memnunum 75 mbps dowland 7 ile 8 arası uplaod var
@vgaterian

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
millenicom hakkında ne dusunuyorsun
Sağlayıcı olarak Turknete göre daha mantıklı geliyor fakat ben hız hayranı olmadığım için stabil olsun yeter 100mbps olsun diye türknet millenicom gibi firmalara geçmem Turkcell Süperonline kullanırken bile altyapı sorunu yaşadığımda süperonline ile 3 ayda anca düzelttiler turknet gibi bir firmalarla olsaydım büyük ihtimal sorunum düzelmezdi :) Pingin 300 sabitti sorun yaşadığımda o günden sonra hız benim için önemi kalmadı

Top Bottom