Neler Yeni

Turuncu elektronik shop güvenilir mi?

Sepideh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sepideh rahimi
Selam millet, turuncu elektronik shop diye bir siteye denk geldim iphone 11'i 6749 TL ekstra yüzde 5 indirimle satıyorlar. Acaba güvenilir bir site midir? Daha önce buradan alışverişiz yapanınız var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Ben bulaşik makinesi aldim ama site kapattı 😭😭😔😔
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba
Ben bulaşik makinesi aldim 2735 TL bugun site kapattı
Paramı geri alabileceğimi mi sanıyorsun?
Ben bir yabancıyım

Meral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Meral
Merhabalar. Ben de bu firmanın bir mağduru olarak hemen şirket yetkilisini tespit edip şirketin bulunduğu adrese intikal ettim. Şirket adresinde bulunmamakta ve dün son derece profesyonel bir şekilde iletişim kurduğum müşteri hizmetlerine dahi ulaşamamaktayım.
Zaman kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulundum ve hukuki süreci başlattım. Konu ile ilgili yardım ve hukuki bilgi almak isteyenler için irtibat numaram
Av. Yiğit Kaymaz
0530 229 98 52
Whatsapptan iletişime geçildiği halde süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Hepimize geçmiş olsun.
Bizde dolandırıldik ne yapmamız gerekiyor

Meral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Meral
Herkese selam ve geçmiş olsun.Maalesef durduk yere mağdur olduk bizde.Bende evraklarımı hazırladım yarın sabah savcılıktayım.Umarım paralarımızı kurtarırız.
Bende konunun daha hızlı çözüme kavuşması ve mağdurların iletişime daha hızlı geçebilmesi açısından Whatsapp grubu kurma konusunda sizlere katılıyorum.
Grup kuruldu mu

atek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
nurullah harput
Merhabalar. Ben de bu firmanın bir mağduru olarak hemen şirket yetkilisini tespit edip şirketin bulunduğu adrese intikal ettim. Şirket adresinde bulunmamakta ve dün son derece profesyonel bir şekilde iletişim kurduğum müşteri hizmetlerine dahi ulaşamamaktayım.
Zaman kaybetmeden savcılığa suç duyurusunda bulundum ve hukuki süreci başlattım. Konu ile ilgili yardım ve hukuki bilgi almak isteyenler için irtibat numaram
Av. Yiğit Kaymaz
0530 229 98 52
Whatsapptan iletişime geçildiği halde süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
Hepimize geçmiş olsun.
selamlar ben de 24-12-2020 de tv için sipariş geçtim...biraz oyaladılar beni de yolda çıktı vs diye kargo numarası vermeyince anladım ama iş işten geçmişti. Hemen cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundum. Nitelikli dolandırıcılık ve elektronik ticaret yoluyla güvensizlik oluşturmak kamu kurumlarının adını kullanmak dahil pek çok başlıkta suç kaydı oluşturuldu...adamlar yılbaşı partisi vermiş resmen milletin parasıyla...bu işte beraber hareket etmek en iyisi olacak sanırım...iletişim bilgilerinizden size ulaşacağım Yiğit Bey..

Top Bottom