Neler Yeni

Twitter da aşağı inerken donma ve anlık beyaz ekran

crytek186

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
crytek186
win 10 pro kullanıyorum, twiter da bazen aşşa inerken ekran 1 saniyeliğine donup beyaz yada siyah oluyor sonra düzeliyor işin garibi windows alt çubuğun olduğu yerde bi sıkıntı yok yani ekranım komple beyaz yada siyah olmuyor, opera dada aynı chrome da da aynı sorun sadece twitter da oluyor aşşa inerken ve arada sırada oluyor ama can sıkıcı bir durum, sorunu donanımsal olup olmadığını teyit etmek amaçla prime 95 furmarkı ayna anda çalıştırıp bir çok sekme vee twitter açtım sorun olmuyor 5 dakka falan denedim yine olmuyor, sorun yazılımsal sanırım ve bugunde pc de bağdaştırıcı ayarlarına girmem gerekti bir türlü açılmadı bağdaştırıcı ayarı 1 kere açıldı oda donarak, sonra res attım düzeldi, + bugun twiterda aynı donma sorununu yaşadım beyaz ekran geldi saydam sonra ekran komple beyaz oldu pc dondu bana sanki windows gezgini hatası gibi geldi ama hatayı göremen dondu kaldı pc birazda click attım ondan kaynaklı sanırım, bu win 10 un böyle garip sorunları var sizce neyden kaynaklı çözümü nedir ? sistemi yeni formatladım 1 hafta olmadı lisanslı sürüm full güncel driverlar full
+ win 7 de böyle bi sorun hiç yaşmamıştım

Top Bottom