Neler Yeni

Tyt -Ayt geometri çalışmayı bırakmak mantıklı mı?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
HC
kenan kara net
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayallerin için uğraş kaç bine girmek istiyorsun sana kaç net lazım bende bu sene mezuna kaldım ve bende hazırlanıyorum, ilk önce hedefini seç ona göre hareket et
Tyt geometri ayt geometrinin de büyük bölümünü kaplıyor yanlışım yoksa sadece Tyt geometri bitirmek mantıklı mı sence?
Kanka birde dediğin bu mu? Buysa anlattığı Tyt mi AYT mi yoksa ikisi birlikte mi? Yazmamış o yüzden soruyorum. https://youtube.com/playlist?list=PLHOH0vOSZTZOvHE8flJNixknTctKZM_Wz&si=Oe5ILmcAXJ67TGTT
Ve sence bunu izlerken kendi çözdüğü soru bankası varsa onu mu yoksa Geometrinin ilacını mı çözmeliyim?
Kanka hepsine cevap verirsen çok sevinirim gerçekten.

Son düzenleme:

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Tyt geometri ayt geometrinin de büyük bölümünü kaplıyor yanlışım yoksa sadece Tyt geometri bitirmek mantıklı mı sence?
Kanka birde dediğin bu mu? Buysa anlattığı Tyt mi AYT mi yoksa ikisi birlikte mi? Yazmamış o yüzden soruyorum. https://youtube.com/playlist?list=PLHOH0vOSZTZOvHE8flJNixknTctKZM_Wz&si=Oe5ILmcAXJ67TGTT
Ve sence bunu izlerken kendi çözdüğü soru bankası varsa onu mu yoksa Geometrinin ilacını mı çözmeliyim?
Kanka hepsine cevap verirsen çok sevinirim gerçekten.
aga tyt geometri büyük bir bölümü kaplıyor, geometri yapmak istiyorsan zaten tyt den başlamak zorundasın sende sınava girdin gördün, senin attığın sıfırdan başlayanlar için onu da izleyebilirsin , kendi çözdüğü soru bankası güzel ekstra başka kaynak dersen 345 güzel ona bak derim

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
HC
aga tyt geometri büyük bir bölümü kaplıyor, geometri yapmak istiyorsan zaten tyt den başlamak zorundasın sende sınava girdin gördün, senin attığın sıfırdan başlayanlar için onu da izleyebilirsin , kendi çözdüğü soru bankası güzel ekstra başka kaynak dersen 345 güzel ona bak derim
Sağolasın kanka hele bu önerdiğin kanalını bir izleyeyim ondan sonra olduğu kadar olmadığı kader.

yerçileği

80+ Bronze
Sağolasın kanka hele bu önerdiğin kanalını bir izleyeyim ondan sonra olduğu kadar olmadığı kader.
ben mikroorijinal tut-ayt geometri kitabıyla aldım soruların yanında kuralları hatırlatıyor ve kenan kara tarafından çözümlü sorular 0dan başlayanlar için bir nimet sorular %50 kolay %50 orta derecesinde kitaptaki soruların yanında bulunan kurallara ufak bir göz gezdirerek testleri çok rahat yaparsın

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Dayı sakın saşma derim çünkü anladığım kadarı ile ayt de gireceksin ayt matta lti trigo direk geo ile ilişkili ve 30 soru fln yapar tyt ile beraber ki standart sapması hayvan gibi bilgin olsun

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
HC
ben mikroorijinal tut-ayt geometri kitabıyla aldım soruların yanında kuralları hatırlatıyor ve kenan kara tarafından çözümlü sorular 0dan başlayanlar için bir nimet sorular %50 kolay %50 orta derecesinde kitaptaki soruların yanında bulunan kurallara ufak bir göz gezdirerek testleri çok rahat yaparsın
Kenan Kara'nın geometri kitabını düşünüyorum onu mu almalıyım yeterli mi?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
HC
Eyüp b en iyisi
Kitap mı YouTube kanalı mı? Dün Kenan kara önerildi onu düşünüyorum ve birde kitabını alıp YouTube ile götürmeyi düşünüyorum giriş seviye için senin dediğin mi yoksa dün önerilen Kenan kara mı?

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Kitap mı YouTube kanalı mı? Dün Kenan kara önerildi onu düşünüyorum ve birde kitabını alıp YouTube ile götürmeyi düşünüyorum giriş seviye için senin dediğin mi yoksa dün önerilen Kenan kara mı?
Dostum matematik ve geometri adına eyüp b den iyisi yok tercih senin kenan kara çok boş muhabbet yapıyor bence ama onunda bilgisi iyidir

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
10 geometri nerdeyse 15 matematik sorusundan değerlidir.

Mezun birisinin zaman aralığı en azından 8 saat uykuyu çıkarsam geriye 16 saatin kalır 6 saati de 10 saat hadi bu 10 saatin 4 saatini de çıkar günlük 6 saatini ver de ilerde pişman olmayacqğın bir bölüme girme ya da istediğin bölümün en iyi üniversitesine girebil.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Tyt mat iyi çalış artı geo ilacını bitir kampı felan bırak bence video izlesen bile test çözmeyince işine yaramıyacak kolay sorulardan konuyu öğren buda bir taktiktir

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
HC
Tyt mat iyi çalış artı geo ilacını bitir kampı felan bırak bence video izlesen bile test çözmeyince işine yaramıyacak kolay sorulardan konuyu öğren buda bir taktiktir
Aklımda Keman Kara'nın YouTube geometri kampını izlemek (1 ay önce başlamış hâlâ video atıyor) ve kitabı ile birlikte götürmek var mantıklı mı sence?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Aklımda Keman Kara'nın YouTube geometri kampını izlemek (1 ay önce başlamış hâlâ video atıyor) ve kitabı ile birlikte götürmek var mantıklı mı sence?
Değil hocam az buçuk bir şeyler bilsen bile sen acil geo ilacını al başla Kenan hoca da temelden anlatıyor onu dinlesen yine soru çözmen gerekecek kamp videosu izleyeceğine soru çözümü videosu izlersin böylece direkt bilmediğin yerleri öğrenirsin

Top Bottom