Neler Yeni

🔥İndirim Ubisoft Yaz İndirimleri 😱 AC: Valhalla 199 TL!

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,017
İsim
Oğuz
Aynı görevleri bilmem de ana görev için seviye zorunluluğu deli etmişti beni zırt pırt yan göreve zorluyordu direkt ana görevden ilerletse aslında güzel oyun. Bir de alexios pasha fencer daki can yamana benziyor.
İşte o seviye zorunluluğu yüzünden milyon tane yan göreve gidiyoruz, DLC ile birlikte en az 150 saat. 40 saat oynayıp saldım fakat manzara vs. güzel.
Origins 80 saatte fulledim, aynı mantık olsa da fazla sıkmadı.
Valhalla da duruyor indirmeye cesaret edemedim daha. Viking aşığı olduğum için yeni pc alınca 2k'da bitiririm onu.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,240
İsim
Ahmet Sevinç
İşte o seviye zorunluluğu yüzünden milyon tane yan göreve gidiyoruz, DLC ile birlikte en az 150 saat. 40 saat oynayıp saldım fakat manzara vs. güzel.
Origins 80 saatte fulledim, aynı mantık olsa da fazla sıkmadı.
Valhalla da duruyor indirmeye cesaret edemedim daha. Viking aşığı olduğum için yeni pc alınca 2k'da bitiririm onu.
ben açıkçası şu görev olayını beğenmedim çünkü insanı bir süreden sonra fazla bayıyor mesela ilk 20 saat 2 oyundada keyifli bi şekilde oynadım ama sonrası patlamaya başladım çünkü hep aynı şey vardı , görevi yapman için askeri üsse gir eşyayı al hedefe git hedefi al görev verene git vs. hep aynı mantıkta görevler ben bu yüzden odysey ve originste 60-70 saat üstü kasanı hayatsız kabul ederim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,017
İsim
Oğuz
ben açıkçası şu görev olayını beğenmedim çünkü insanı bir süreden sonra fazla bayıyor mesela ilk 20 saat 2 oyundada keyifli bi şekilde oynadım ama sonrası patlamaya başladım çünkü hep aynı şey vardı , görevi yapman için askeri üsse gir eşyayı al hedefe git hedefi al görev verene git vs. hep aynı mantıkta görevler ben bu yüzden odysey ve originste 60-70 saat üstü kasanı hayatsız kabul ederim
Origins 2 Dlc ile birlikte 80 saatte bittiği için çok sıkılmadım ben. Hatta çok kaliteli yan görevleri de vardı. DLC'ler de çok iyiydi. Tekrar görev dolu olsa bile çok fazla eğlendim onda ama Odyssey çok baydı beni.
İnşallah Valhalla da baymaz.
Üç oyunu da fulleyen varsa helal olsun. Her oyunu fullemeye çalışan ben bile dayanamadım Odyssey'de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örneğin Witcher 3 200 saat oynadım ama hiç sıkılmadım, oyun farkı.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,302
İsim
MehmedVII
Top Bottom