Neler Yeni

ÜCRETSİZ 3 AYLIK XBOX GAMEPASS METHODU

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
zor durumda değilse yapılacak bi şey değl bence ben lazım olunca item satıştan hesap alıyorm 10 TL'ye fln
Hocam bunun zor durumu mu var. Korsan önermiyorum fakat korsan oynarım bunu yapmam.

Konuya gelecek olursak, yaptığın şey suç, bunun yaptırımları muhakkak vardır. İllegal olarak yaptığın şeyi burada bizlere method başlığı altında anlatarak insanları suç işlemeye teşvik ediyorsun ki bu da suç. Konunun kapatılması tarafındayım. @B1L0

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,820
İsim
uwu
Arkadaşlar 30 lira için kul hakkına girmeyin. Öbür tarafta gerçekten çok çekersiniz. Gidip bir yerde amelelik yapsanız bile günlük en az 150 verirler, 5 aylık alırsınız gamepass
Yeni zamla 3 ay oluyor :/

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin

TahinPekmez

80+ Silver
Hepinize iyi forumlar çoğumuzun bildiğine göre Xbox Game Pass'e zam gelecek o yüzden size bu methodu veriyorum şimdi hiç Game Pass alınmamış bir Microsoft hesabına ihtiyacımız var ve içinde para olmayan sanal karta MediaMarkt vatan Teknosa gibi teşhir bilgisayarların olduğu mağazalara gidiyoruz o mağazalardaki çoğunlukla oyuncu laptoplarında 3 aylık ücretsiz Game Pass'ler oluyor o bilgisayara hiç Game Pass alınmamış Microsoft hesabımızla giriş yapıyoruz sonra kart bilgilerine sanal kartımızı giriyoruz ve 3 aylık bedava Xbox Game Pass hazır alttada kanıtı var iyi oyunlar :D
illegal içerik yasak olması lazım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,820
İsim
uwu

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,353
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Camiye yapılan bağışla kumar oynayan imam tipi var sende
Hepinize iyi forumlar çoğumuzun bildiğine göre Xbox Game Pass'e zam gelecek o yüzden size bu methodu veriyorum şimdi hiç Game Pass alınmamış bir Microsoft hesabına ihtiyacımız var ve içinde para olmayan sanal karta MediaMarkt vatan Teknosa gibi teşhir bilgisayarların olduğu mağazalara gidiyoruz o mağazalardaki çoğunlukla oyuncu laptoplarında 3 aylık ücretsiz Game Pass'ler oluyor o bilgisayara hiç Game Pass alınmamış Microsoft hesabımızla giriş yapıyoruz sonra kart bilgilerine sanal kartımızı giriyoruz ve 3 aylık bedava Xbox Game Pass hazır alttada kanıtı var iyi oyunlar :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom