Neler Yeni

Ucuza sıfır Axle RX 6600 XT alınır mı?

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Param güvende ile sahibinden sat alayım.
Sayın hocam , elden satıyorum artık. Online satışı 3 yıldır yapmıyorum. Yanlış anlama sakın. Zaman çok kötü oldu. Başımdan geçen bir olay yüzünden sıcak bakmıyorum. İlgin için teşekkür ederim üstadım

Babangida Babayaro

80+ Bronze
İşte bu yüzden sıfır ürün.
Hocam bütçen 8 falansa , çevrende rtx 3060 ti , RX 6750 XT , RX. 6800 satan varsa garantisi de devam ediyorsa alabilirsin . Axle ye falan 8000 verme. Saygıyla selamla kal.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,183
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Param guvende ile kimse ürün satmaz artık. PS4 Pro satan adama bozuk ps3 fat iade yollamıştı adam ve iade eden adam parayı aldı. Refli satıcıdan havale ile alın

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Param guvende ile kimse ürün satmaz artık. PS4 Pro satan adama bozuk ps3 fat iade yollamıştı adam ve iade eden adam parayı aldı. Refli satıcıdan havale ile alın
Kesinlikle öyle . Artık o 2009-2019 dönemi güven kalmadı maalesef. Donanımhaberde yıllarca ürün sattım. En son 2022de ürün gönderdim . Çok şükür sorun olmadı. Fakat bu saatten sonra çivi bile almam, satmam. Ne kargolara güveniyorum ne satıcıya. Tabi ki referanslı satıcılar yine de güvenlidir , alınabilir çok uygunsa . Lakin o güven bitti bende maalesef. Elden al veya sat. Test ve kontrollerini yap. Rahat et. 👍

Top Bottom