Neler Yeni

Ücretsiz 3 aylık Gamepass alma methodu (Nvidia)

Shix2x

80+ Bronze
Hocam şunun çözümünü bilmiyor musun?
1717621277645.png

Efem1905

80+ Bronze
Ödül kısmında çıkmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
koray
Ödül kısmında çıkmıyor.
Bende de çıkmıyordu forumlarda araştırma yaptım galiba vpn ile falan alaksı yokmuş olayın Türkiye ye sınırlı sayıda kod dağıtımı yapılmış bir arkadaş forumda Nvida sitesinden alıntı yapmıştı süre veya stok bitene kadar yazıyordu bende uğraşmayı saldım 5-6 tane vpn yükledim Nvida ayarları da sıfırlandığıyla kaldı :(

aerys_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İlker Akkaya
Hocam şunun çözümünü bilmiyor musun?
Alıntıyı görüntüle
Kanka aynı şekilde az önce arkadaşa da aldık. Her şeyi aynı yaptım vpn açıp sıfırdan hesap kurdum united states yaptım adresi daha sonra kurduğum hesap ile xbox giriş yaptım. Xbox uygulamasından ayarlar kısmından kod kullan kısmına tıkladım. Adres kısmına da arkadaşın en üstte attığı adres oluşturma sitesinden oluşturup girdim. Kartı da ininalden sanal kart oluşturdum. Adres ve kart girme yerini vpn kapalı iken yaptım sorunsuz oldu.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Shix2x

80+ Bronze
Kanka aynı şekilde az önce arkadaşa da aldık. Her şeyi aynı yaptım vpn açıp sıfırdan hesap kurdum united states yaptım adresi daha sonra kurduğum hesap ile xbox giriş yaptım. Xbox uygulamasından ayarlar kısmından kod kullan kısmına tıkladım. Adres kısmına da arkadaşın en üstte attığı adres oluşturma sitesinden oluşturup girdim. Kartı da ininalden sanal kart oluşturdum. Adres ve kart girme yerini vpn kapalı iken yaptım sorunsuz oldu.
Hocam olmuyor ya kaç kere farklı kartla farklı adresle denedim olmuyor aynı hatayı veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Demin ben aldım. Çoğu kişi nasıl yapılacağını bilmiyor, anlatmakta bana düşer.

1. Adım: Öncelikle bu VPN yüklemeniz gerek:

VPN ile bağlanıp Nvidia app veya experience uygulamasına girin, karşınıza 3 aylık gamepass diye çıkacaktır zaten.

2. Adım: Kodu aldığınız gibi kullanamazsınız, daha önce gamepass alınmamış bir hesabın bilgilerinden ülke/bölge kısmını ABD olarak değiştirip kodu kullanıyorsunuz, kart bilgilerini boş bir sanal kart oluşturarak doldurun daha sonrasında adres kısmına:
https://www.fakepersongenerator.com/random-address
bu siteden yardım alarak doldurun.

Dipnot: GTX 1000 serisi ve üstü ekran kartlarında alınabilir.

Kampanya 1 ay boyunca sürecektir, acele etmenize gerek yok.

Konuyu sabah hortlatacağım..

Alıntıyı görüntüle
AMD ekran kartı olan kişiler alamıyormu bunu?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

efeleow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Efe
Hocam ben AMD kullanıyorum experience'ı indirip alabilir miyim yine?

Top Bottom