Neler Yeni

ücretsiz w11 kurulur mu

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
kaç yıldır kullanıyorum bir sorun yaşanmadı. işyerleri için sorun olur ama kişisel kullanımda bi problem yok. nasıl oluyor inan bilmiyorum büyük ihtimalle laptop üretim hattında 10 kod kullanılıyorsa 15 oluşturulup 5i satılıyordur ama emin değilim
dediğin siteden alınınca aynısı oluyo okey ama bir şekilde anlasılıyor mu lisanssız oldugu mesela laptop destek ekibi lisanslı mı dediginde evet mi demeliyim
freedos laptop mu alsam w11 lisanslı laptop mu bilmiyorum aklım karıstı i7 13700h 4050 w11 olan laptop 36k deger mi fiyatına
4060 olan ama işlemcisi daha dusuk olan asus var onları falan istemiyorum işlemcimden memnunum özelliklerimin aynı oldugu laptoplara bakınca gayet okey bir fiyat gibi duruyor

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
neden microsoftun sitesinde olandan daha ucuz peki yani orjinalinden ucuz olması bir sorun teşkil etmiyor mu resmiyet olarak sormuyorum kişisel oyun laptopumda kullanıcam
Kardeşim sorunsuz kullanabilirsin sıkıntı yok jetlisans dan indir hemen mail ile atıyorlar , ben 2 kere kullandım sıkıntı olmuyor , neden ucuz sorusunun cevabı DA videosun da var

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Orijinal olanı kurumsal firmalar alıyor ve her bilgisayara bir adet alabiliyor yani büyük firmalarda binlerce bilgisayar olduğunu düşünürsek büyük bir rakam ortaya çıkıyor 👍 onlar almak zorunda çünkü sahte kullanmak onlarda suç teşkil ediyor. Ama sizin bizim gibi kullanıcılar normal OEM dediğimiz lisansları kullanıyor ve bunu kendileri de iyi biliyor ama engellemiyor. Çünkü biliyor ki kimse o fiyata o keyleri satın almayacağını. İçiniz rahat etsin ben yıllardır kullanıyorum hatta ülkenin yüzde 90 OEM kullanıyor çünkü orijinal sitesinde ki lisans bizim işimize yaramaz.
anladım sag ol sorun yaratmaktan ziyade aynısı oluyor tamam anlasıldı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim sorunsuz kullanabilirsin sıkıntı yok jetlisans dan indir hemen mail ile atıyorlar , ben 2 kere kullandım sıkıntı olmuyor , neden ucuz sorusunun cevabı DA videosun da var
sag ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,785
Üyeler
141,488
Son üye
yusuf4552
Top Bottom