Neler Yeni

ücretsiz w11 kurulur mu

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
freedos laptop alındıgında w11 lisansına para verilir mi değer mi fiyatına
ya da baska yollarla nasıl yükleriz
ücretsiz indiriliyorsa lisanslı olmadıgı icin bir sorun yaratır mı
freedos laptop mu yoksa lisanslı laptop almak mı daha uygundur

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Selim
freedos laptop alındıgında w11 lisansına para verilir mi değer mi fiyatına
ya da baska yollarla nasıl yükleriz
ücretsiz indiriliyorsa lisanslı olmadıgı icin bir sorun yaratır mı
freedos laptop mu yoksa lisanslı laptop almak mı daha uygundur
İnternetten lisans key satın alın 👍 100 TL gibi fiyatı var ayrıca kimse 7bin TL win11 pro almaz. Şirketiniz varsa ve orada kurumsal bir iş yapıyorsanız ozaman mecburen orijinal sitesinden almak zorundasınız. Normal bir ev kullanıcısı iseniz internetten key satın alın 100tl ye.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetten lisans key satın alın 👍 100 TL gibi fiyatı var ayrıca kimse 7bin TL win11 pro almaz. Şirketiniz varsa ve orada kurumsal bir iş yapıyorsanız ozaman mecburen orijinal sitesinden almak zorundasınız. Normal bir ev kullanıcısı iseniz internetten key satın alın 100tl ye.
100 TL ye alınınca lisanslı mı oluyor ekranda windowsu etkinleştir yazıyor mu

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Windows'u kullanmak için lisans almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz sürümde kişileştirmeler kapalı ve ufak bir reklamı var. Lisans istersenizde ucuz fiyata satılan keyler var 50₺ civarı onlardn alıp kullanabilirsiniz.

Soldan sağldan cmd gibi yöntemler veya crack gibi şeyler ile kurmanızı önermem.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Windows'u kullanmak için lisans almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz sürümde kişileştirmeler kapalı ve ufak bir reklamı var. Lisans istersenizde ucuz fiyata satılan keyler var 50₺ civarı onlardn alıp kullanabilirsiniz.

Soldan sağldan cmd gibi yöntemler veya crack gibi şeyler ile kurmanızı önermem.
neden normal sitesinde satılandan ucuz oluyor nereden alınıyor

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Selim
Orijinal gibi oluyor yani hiç bir sorunu yok ama kurumsal bir şirketseniz mecburen kendi sitesinden almak zorundasınız çünkü yaptırımlari var.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
Orijinal gibi oluyor yani hiç bir sorunu yok ama kurumsal bir şirketseniz mecburen kendi sitesinden almak zorundasınız çünkü yaptırımlari var.
hocam kurumsal değilim yaw
nereden alınıyor bu söylediğin ucuz w11 ayrıca lisanslı olarak mı geciyor neden ucuz oldugunu anlamadım

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
sağlamlisanstan oem key al. anakarta işliyor, sorunsuz bir şekilde kullanırsın windowsu.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
sağlamlisanstan oem key al. anakarta işliyor, sorunsuz bir şekilde kullanırsın windowsu.
orjinal mi oluyor lisanslı diye mi geciyor ekranda windowsu etkinleştir yazısı geliyo mu

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
orjinal lisanslı oluyor. yazı gelmiyor
neden microsoftun sitesinde olandan daha ucuz peki yani orjinalinden ucuz olması bir sorun teşkil etmiyor mu resmiyet olarak sormuyorum kişisel oyun laptopumda kullanıcam

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
neden microsoftun sitesinde olandan daha ucuz peki yani orjinalinden ucuz olması bir sorun teşkil etmiyor mu resmiyet olarak sormuyorum kişisel oyun laptopumda kullanıcam

kaç yıldır kullanıyorum bir sorun yaşanmadı. işyerleri için sorun olur ama kişisel kullanımda bi problem yok. nasıl oluyor inan bilmiyorum büyük ihtimalle laptop üretim hattında 10 kod kullanılıyorsa 15 oluşturulup 5i satılıyordur ama emin değilim

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Selim
Orijinal olanı kurumsal firmalar alıyor ve her bilgisayara bir adet alabiliyor yani büyük firmalarda binlerce bilgisayar olduğunu düşünürsek büyük bir rakam ortaya çıkıyor 👍 onlar almak zorunda çünkü sahte kullanmak onlarda suç teşkil ediyor. Ama sizin bizim gibi kullanıcılar normal OEM dediğimiz lisansları kullanıyor ve bunu kendileri de iyi biliyor ama engellemiyor. Çünkü biliyor ki kimse o fiyata o keyleri satın almayacağını. İçiniz rahat etsin ben yıllardır kullanıyorum hatta ülkenin yüzde 90 OEM kullanıyor çünkü orijinal sitesinde ki lisans bizim işimize yaramaz.

Top Bottom