Neler Yeni

Üniversite Hangi bölümü seçmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar polsiklik istiyordum ama çalışmayı çok gece bıraktım 25-30 net yapıyorum ortalama imkansız artık 4 ay bile kalmadi
Sınavdan 230-240 puan alsam obp puanım ile 285 flan olucak 285 ile nerey girebilirim tyt 2 senelik kolayca atanabilcegim bir bölüm güvenlik aklima geldi ama atamaları çok zormuş ormancılık ta geldi oda ama y
Öyle galiba çocuk gelişimin ataması çokmuş ama nasıl bir şey bilmiyorum üniversitesi zormu birde üni de kalmayalım sizce ne yapmalıyım

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Emre siyah
bu arada 4 ayda netini 60-70 yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu arada 4 ayda netini 60-70 yaparsın
Bilemiyorum koçluk almayı düşünüyorum çünkü ben böyle şeylerin olduğunu bilmiyordum herzman okula yönelik çalıştım nasıl ders çalışıyor bilmiyorum koçluk wence işe yarar mı

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Emre siyah
Bilemiyorum koçluk almayı düşünüyorum çünkü ben böyle şeylerin olduğunu bilmiyordum herzman okula yönelik çalıştım nasıl ders çalışıyor bilmiyorum koçluk wence işe yarar mı
koçluk falan hiç gerek yok yapman gereken tytdeki konu ağrıklarını bulmak o konuyla iligli ders anlatımı izleyip test çözmek konularda ilerledkiçe de deneme çözmek
Mesaj otomatik birleştirildi:

günlük paragraf çözme + dil bilgisi bile 35 net yaptırır sana

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Reisim paragraf ve problem çözsen dahi 50 net görürsün 4 ayda niye salıyorsun?

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
alperen taha demir
Eğer netini yükseltemezsen üni okumak mantıklı olur mu bilemiyorum

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Sanki 15 gün filan kalmış gibi yazmışsın. Zamanın da son 1 ay kpss çalışarak lisans kpss den 71 almıştım kaldıki lisans kpss baya zor 4 ayda o neti 2 katına çıkarırsın hatta daha fazlası bile olabilir sana kalmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
koçluk falan hiç gerek yok yapman gereken tytdeki konu ağrıklarını bulmak o konuyla iligli ders anlatımı izleyip test çözmek konularda ilerledkiçe de deneme çözmek
Mesaj otomatik birleştirildi:

günlük paragraf çözme + dil bilgisi bile 35 net yaptırır sana
Hocam sorun şu verimli ders çalışmak için koçluk almak istiyorum ders nasıl çalışır bilmiyorum odak probelemim var ama eger biti bana bunu yapıp izleyeceksin derse daha iyi olur diye düşünüyorum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Emre siyah
Hocam sorun şu verimli ders çalışmak için koçluk almak istiyorum ders nasıl çalışır bilmiyorum odak probelemim var ama eger biti bana bunu yapıp izleyeceksin derse daha iyi olur diye düşünüyorum
anlık olarak okula gidiyorsan bir hocandan bunun isteyebilirsin para vermeye değicek bir koçluk olduğunu düşünmüyorum

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
icardi
250 puanla falan bölüm yazmayın. 4 yıllık bölümlerin bile bi çoğu boş, boşuna zaman kaybetmeyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
250 puanla falan bölüm yazmayın. 4 yıllık bölümlerin bile bi çoğu boş, boşuna zaman kaybetmeyin.
48 puan okuldan gelicek hocam zaren lise kpss sine gireceğim birseicikarsa hiç okumam

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
300 puandan da pek bir şey olmaz ki. 50 zaten herkese gidiyor neredeyse. Sonra üni okudum işsizim muhabbetleti dönmeye başlıyor. Okumak için okumayın yani.
300 puandan da pek bir şey olmaz ki. 50 zaten herkese gidiyor neredeyse. Sonra üni okudum işsizim muhabbetleti dönmeye başlıyor. Okumak için okumayın yani.
Hocam ormancılık vs. Gibi yerlerde var ataması sıkıntı ama şans biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
929,379
Üyeler
145,379
Son üye
DOGRU
Top Bottom