Neler Yeni

Üniversite Okumayıp Vinç Operatörü Olmak

Ticaret yapacağın zaman güveneceğin insanların olmasını sağla yoksa taklaya gelirsin . 2 dostun emeğini en iyi küçükburjuvayi yi verebilirim adamlar nereden nereye geldi .
Zamanında Tofaş Lara bakıyorlardı şimdi G20 lere Taykanlar 6yilda kocaman oldular
Bende böyle ticaretle para kazananları görünce daha çok gaza geliyorum

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Batın Köse
Ticaret yapacağın zaman güveneceğin insanların olmasını sağla yoksa taklaya gelirsin . 2 dostun emeğini en iyi küçükburjuvayi yi verebilirim adamlar nereden nereye geldi .
Zamanında Tofaş Lara bakıyorlardı şimdi G20 lere Taykanlar 6yilda kocaman oldular
Tamamda adamlar piyasanın çok düşük olduğu zaman başladı passatlar felan 120k-150k civarıydı bir anda patladı ondan sonra zaten gider öyle çokta zor bir başarı hikayesi değil sadece iyi öngördüler diyebiliriz şuan ise bence helal yoldan 0 dan ticaret çok zor.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan
Çoğu kişi işini severek yapmıyor, denemeden de sevip sevmeyeceğini anlayamazsın zaten.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,664
İsim
uwu
Tamamda adamlar piyasanın çok düşük olduğu zaman başladı passatlar felan 120k-150k civarıydı bir anda patladı ondan sonra zaten gider öyle çokta zor bir başarı hikayesi değil sadece iyi öngördüler diyebiliriz şuan ise bence helal yoldan 0 dan ticaret çok zor.
Hocam ben direk passat yada G20 alsın demiyorum şimdi telefon al satla başlar ilerde motor al sat böyle böyle büyür her şey emekle oluyor zaten bı yerden sonra çevren genisliyor o an kârın asla aklına gelmeyecek seviyelere ulaşıyor

Top Bottom