Neler Yeni

Üniversite için tavsiyeleriniz var mı ?

xipl

80+
Selam arkadaşlar, İzmir'de ekonomi bölümü kazandım bu sene üniversiteye başlıyorum genel olarak üniversitede uzak dur yapma dediğiniz şeyler ve tavsiye ettiğiniz şeyler nelerdir?

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
İzmir güzeldir tadını çıkar karı kızlarla eğlen gez toz ama sapıtmadan uyuşturucu ortamlarından uzak dur vize ve final haftaları güzelce derslerini çalış ve 4 senede bitirmek için gayret göster aileni üzme.

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
İzmir güzeldir tadını çıkar karı kızlarla eğlen gez toz ama sapıtmadan uyuşturucu ortamlarından uzak dur vize ve final haftaları güzelce derslerini çalış ve 4 senede bitirmek için gayret göster aileni üzme.
Bu nasıl tavsiye böyle 😡

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Eğlen, gez dolaş, arkadaşlıklar edin, kimsenin ahını alacak harekette bulunma, çok farklı ortamlara gireceksin asla uyuşturucu kullanma! ot içip bunun zararı yok diyen geri kafalılara inanma. Ailenin kıymetini anla onları zora sokma. İlk hafta zibilyon tane arkadaş edinmeye çalışma ama kendini de çok geride pasif bırakma. Kısacası tadını çıkar ama b*kunu çıkarma hakkında hayırlısı olsun.

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı

xipl

80+
Helal dairesi keyfe kafidir. Harama girmeye lüzum yok
hocam müslümanımda şöyle hayatımda hiç içki sigara nargile içmedim içmemde spor yaptığım için ama kız arkadaş edinme sevgili değil normal olarak bunda bir sıkıntı yok bence yani tevrat incil kuranın bir kısmını okuduğum için söylüyorum yoksa zinayı bizde biliyoruz günah olduğunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

karı kızlarla eğlen
abi ben sevdim mi tek kadına bağlanırım bana göre değil bu o yüzden sevgili yapmak için değilde gerçekten kafa yapama uygun ve idealleri olan kız olursa üniversitede sevgili yaparım ama kafa yapamı göre yoksa yapmam yani mutlu olamam öyle

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
hocam müslümanımda şöyle hayatımda hiç içki sigara nargile içmedim içmemde spor yaptığım için ama kız arkadaş edinme sevgili değil normal olarak bunda bir sıkıntı yok bence yani tevrat incil kuranın bir kısmını okuduğum için söylüyorum yoksa zinayı bizde biliyoruz günah olduğunu
Hocam zinadan kasıt edileni iyi araştıralım.

• Beğen
Reaksiyonlar: xipl
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,969
Üyeler
155,658
Son üye
Bukalemun58
Top Bottom