Neler Yeni

Üniversite okumak hakkındaki vahim durumum yardım edebilirseniz sevinirim

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Cihan Mert Karagöz
Merhabalar. Adım Ömer Faruk ve 19 yaşındayım. 7-8 yıldır seslendirme ve dublaja çok büyük hayranlık duyuyor ve ilerideki mesleğimin bu olmasını çok istiyordum. 2020 senesinde federal film Akademi'den eğitim aldım ve artık neredeyse bir dublaj sanatçısıyım. Sadece seslendirme stüdyolarına girip başlamak kaldı. Ve bir stüdyoyla da görüştüğümde beni işe alabileceklerini söyledi. Şimdi benim ilkokuldan beri derslerim hiç iyi değildi. Şu an lise mezunuyum 2. kere sınava gireceğim. Geçen sene barajı bile geçememiştim. Ayrıca meslek lisesi mezunuyum. Şu anda da dershaneye gitmeme rağmen TYT toplam netim 15 - 30 arasında geziyor. Sizden akıl istiyorum. Ben şimdi ne yapmalıyım? Dandik bir üniversite bile olsa girmeli miyim? Yoksa benim için tamamiyle zaman kaybı mı? Yani bilemiyorum üniversite okusam bile mezun olduğum işi yapacağımı hiç zannetmiyorum. Ki zaten bu netlerle de doğru düzgün bir yere gidebileceğimi de hiç sanmıyorum sadece gireceğim. Ailem çok baskı yapıyor illa bir üniversite bitir diye ama ben zaman kaybı olacağını düşünüyorum. Mesleğimi elime aldıktan sonra kendimi geliştirip kanıtladıktan sonra üniversiteyi açıktan da okuyabilirim. Şu anda önceliğim iş olsun diye düşünüyorum. Sizin bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum. Seslendirme ve dublajla ilgili sormak istediğiniz soru varsa cevaplayabilirim biraz bilgim var şimdiden teşekkür ederim.
Biri 2021 barajı zor geçmiştim
Diğeri 2022 dershaneye gidiyordum evde fazla da çalışmadım

Eğer kafana koyduysan yani o kararlılığı sağladıysan geri kalanı istikrar

Ekler

• IMG_20221009_170722.jpg
    IMG_20221009_170722.jpg
    92.2 KB · Hit: 25
  • IMG_20221009_170653.jpg
    IMG_20221009_170653.jpg
    133.4 KB · Hit: 27
Top Bottom