Neler Yeni

Çözüldü✓ UPS kargo ürünümü kaç gündür getiremedi

İtopyadan pazar günü msi mag forge 100r sipariş ettim salı kargoya verildi çarşamba gününden beri yaşadığım yere yakın olan aksaray aktarmada gözüküyor başka hareket yok
bugün kargo firmaları çalışıyor mu arayıp bilgi alıcam

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şubeye git pazartesi
şubeye gidemem usta şube baya uzak yaşadığım yer 20km var aramızda :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kargo firmaları bugün çalışmıyorlarmış daha yeni haberde okudun
cumartesi de ups çalışmıyorsa ben kargo kaldı pazartesiye bekle dur desene
ülkedeki kargo rezaletliğine de bak

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
ups kargo en güzel kargo firmalarının başında geliyor, yani benim siparişlerimi ertesi gün hemen getiriyorlar, sende niye böyle bi' gecikme olmuş bilemiyorum.

ups kargo en güzel kargo firmalarının başında geliyor, yani benim siparişlerimi ertesi gün hemen getiriyorlar, sende niye böyle bi' gecikme olmuş bilemiyorum.
bende aras kargo ile hiç sıkıntı yaşamıyorum bende de en hızlı siparişlerimi aras getiriyor

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir

Stcgl01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur
şubeye gidemem usta şube baya uzak yaşadığım yer 20km var aramızda :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada kargo firmaları bugün çalışmıyorlarmış daha yeni haberde okudun
cumartesi de ups çalışmıyorsa ben kargo kaldı pazartesiye bekle dur desene
ülkedeki kargo rezaletliğine de bak
Cumartesi çalışıyorlar diye biliyorum ups kargo

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
UPS benim olduğum yer de de rezalet daha önceden olan kargolarım var istersen ss atarım 5 günde getirdiği kargom var. Bazen geldiği gün içerisinde iyi günündelerse. Bazen de geliyor 2 3 gün de getiriyorlar. Geçen itopya dan mousepad aldım cumartesi günü aldım pazartesi verdiler salı kırklareline geldi perşembe bana teslim ettiler :/

UPS benim olduğum yer de de rezalet daha önceden olan kargolarım var istersen ss atarım 5 günde getirdiği kargom var. Bazen geldiği gün içerisinde iyi günündelerse. Bazen de geliyor 2 3 gün de getiriyorlar. Geçen itopya dan mousepad aldım cumartesi günü aldım pazartesi verdiler salı kırklareline geldi perşembe bana teslim ettiler :/
aynen öyle usta normalde pek bir kargom ups ile gelmez gelse bile böyle uzun sürmez idi ama bu baya uzun sürdü ve dahada sürecek gibi pazartesi felan getirecekler heralde kargoyu bekle Allah bekle anlayacağın

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
aynen öyle usta normalde pek bir kargom ups ile gelmez gelse bile böyle uzun sürmez idi ama bu baya uzun sürdü ve dahada sürecek gibi pazartesi felan getirecekler heralde kargoyu bekle Allah bekle anlayacağın
Şikayetvara yazın.

Top Bottom