Neler Yeni

Yardım USB 3.0 Bellek hızı stabil değil

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
1710483925245.png

Hız şu şekilde sürekli dalgalı bir şekilde değişiyor. USB 2.0 belleğe aynı dosyayı kopyaladım daha hızlı attı. Bu belleğin sorunu ne? Isındığından dolayı olduğunu sanmıyorum çünkü hep böyle.

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet ÇETİN
Hocam kalitesiz usb 3.0 bellekler de oluyor bu normal. Hep satış hilesi, kingston çoğu usbsi bu şekilde mesela. Bu aslında küçük dosyaları atınca daha çok anlaşılıyor. Tek büyük boyutlu dosyalarda yine kurtarıyor da sizin ki de ondan kanaklı büyük ihtimal. Modeli ne USBnizin

clawXHQ

80+
Hocam kalitesiz usb 3.0 bellekler de oluyor bu normal. Hep satış hilesi, kingston çoğu usbsi bu şekilde mesela. Bu aslında küçük dosyaları atınca daha çok anlaşılıyor. Tek büyük boyutlu dosyalarda yine kurtarıyor da sizin ki de ondan kanaklı büyük ihtimal. Modeli ne USBnizin
Merhaba hocam, bende Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64 GB modeli var bundan daha çok dalgalı oluypr ve hız sürekli 15-30 mb/s arası bazen 5-15 arası oluyor sebebi nedir? Çözümü Varmıdır? Kesin çözüm yeni USB almak mı?

UchihaKisame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Ahmet ÇETİN
Merhaba hocam, bende Kingston DataTraveler Exodia Onyx 64 GB modeli var bundan daha çok dalgalı oluypr ve hız sürekli 15-30 mb/s arası bazen 5-15 arası oluyor sebebi nedir? Çözümü Varmıdır? Kesin çözüm yeni USB almak mı?
Malesef öyle bir çözümü yok dostum. Kalitesiz ürün sadece depolama amaçlı kullanıyorsun ama sürekli aldım verdim de yavaş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,767
Üyeler
140,697
Son üye
Mamii53
Top Bottom