Neler Yeni

Çözüldü✓ Kingston vs Sandisk USB Bellek (🔥)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
@bluefever3 @Furkan Karagülle @mandog @Yunus @Emmree herkese teşekkür ederim. Özellikle teşekkür ediyorum çünkü Kingston almak gibi bir hatadan kurtardınız. Sandisk Cruzer Glide 3.0 aldım 64 GB 117 TL ye. 100 TL indirim kuponu kullanıp 17 TL ödedim ve muhteşem bir flash disk aldım. Test sonuçları resimdedir. Tabi bu sonuçlara çok güvenmiyorum. Çünkü birisi USB belleklerin hızının değişkenlik gösterdiğini yazmıştı. Zaten 35-50 arası alsam yeterli. Bu haliyle bile Kingston'u 2 veya 3'e katlıyor. F/p ürün aldığımı söyleyebilirim. Tabi sayenizde. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bazılarınız ben çok bir yardımda bulunmadım diyebilir. Ama bu konuya mesaj atmanız bile yeterliydi. 🤩 NOT: USB 3.0 Portu ile denedim.
Hayırlı olsun hocam.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Uucz

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
@bluefever3 @Furkan Karagülle @mandog @Yunus @Emmree herkese teşekkür ederim. Özellikle teşekkür ediyorum çünkü Kingston almak gibi bir hatadan kurtardınız. Sandisk Cruzer Glide 3.0 aldım 64 GB 117 TL ye. 100 TL indirim kuponu kullanıp 17 TL ödedim ve muhteşem bir flash disk aldım. Test sonuçları resimdedir. Tabi bu sonuçlara çok güvenmiyorum. Çünkü birisi USB belleklerin hızının değişkenlik gösterdiğini yazmıştı. Zaten 35-50 arası alsam yeterli. Bu haliyle bile Kingston'u 2 veya 3'e katlıyor. F/p ürün aldığımı söyleyebilirim. Tabi sayenizde. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bazılarınız ben çok bir yardımda bulunmadım diyebilir. Ama bu konuya mesaj atmanız bile yeterliydi. 🤩 NOT: USB 3.0 Portu ile denedim.
hayırlı olsun dostum

• Muhteşem

Uucz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Bayvan
Hayırlı olsun hocam.
hayırlı olsun dostum
Teşekkür ederim hocalarım saygılar.🤩
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun hocam.
Hocam eğer isterseniz benim attığım resmi kullanabilirsiniz. Kendi attığınız https://forum.donanimarsivi.com/konu/sandisk-kingston-ve-kioxia-flash-belleklerini-inceleme.638571/ konunuza ekleyebilirsiniz. Yazı yazma(açıklama) kısmında belki işinize yarar. USB kısmını korumak için kendi içine koyabiliyorsunuz. Resim 1. Ek olarak fiyatı diğer usb'ler ile neredeyse aynı hatta f/p ürünü denebilir. Alınabilecek ucuz ve en mantıklı ürün bu olabilir. Kendimde olduğu için söylemiyorum. Fiyatlar uçmuş vaziyette. Ve en ucuz Sandisk ürünü bu. Tabi üstüne biraz koyup daha iyisini alabilirsiniz ama işinizi fazlasıyla görür. Okuma yazma değerlerini de ekledim. Sadece bir kere test yapabildiğim için hızlar değişkenlik gösterir mi bilmiyorum. Eğer ürünü konunuza yüklemezseniz de sorun yok. Sadece bir öneri benimki😆 saygılar.

@Emmree

Ekler

• indir - 2022-12-09T221458.048.jpeg
    indir - 2022-12-09T221458.048.jpeg
    4.8 KB · Hit: 31
  • IMG_20221209_221955.jpg
    IMG_20221209_221955.jpg
    101.5 KB · Hit: 33
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
Teşekkür ederim hocalarım saygılar.🤩

Hocam eğer isterseniz benim attığım resmi kullanabilirsiniz. Kendi attığınız https://forum.donanimarsivi.com/konu/sandisk-kingston-ve-kioxia-flash-belleklerini-inceleme.638571/ konunuza ekleyebilirsiniz. Yazı yazma(açıklama) kısmında belki işinize yarar. USB kısmını korumak için kendi içine koyabiliyorsunuz. Ek olarak fiyatı diğer usb'ler ile neredeyse aynı hatta f/p ürünü denebilir. Alınabilecek ucuz ve en mantıklı ürün bu olabilir. Kendimde olduğu için söylemiyorum. Fiyatlar uçmuş vaziyette. Ve en ucuz Sandisk ürünü bu. Tabi üstüne biraz koyup daha iyisini alabilirsiniz ama işinizi fazlasıyla görür. Okuma yazma değerlerini de ekledim. Sadece bir kere test yapabildiğim için hızlar değişkenlik gösterir mi bilmiyorum. Eğer ürünü konunuza yüklemezseniz de sorun yok. Sadece bir öneri benimki😆 saygılar.

@Emmree
Tamamdır hocam sağ olun. Saat 11.15'e doğru konuya eklerim. Forumda bir arkadaş daha sormuştu bu belleği. Teşekkür ederim tekrardan.

• Muhteşem
Top Bottom