Neler Yeni

Uygun fiyatlı en iyi klavyeler (290-400TL)

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar ben bu konumda size ileride sorun yaşatmayacak(hakkında az şikayet bulunan) uygun fiyatlı klavyeleri belirtmek istiyorum genel fiyatlandırma 300-400 arası olacak

Trust Gxt 890 Cada:Şu anda stokta olmayan, outemu red switchli bir klavye tek sorunu tuşlarda soyulma olmasıymış eğer bunu umursamayacaksanız bu bütçede alabileceğiniz en iyi red switch mekanik klavyelerden biri olur Fiyat:300-400

Redragon Kumara:Şu anda stoklarda olan, outemu blue ve red switch kullanan bir klavye bu fiyatta ki en iyi numpadsiz klavyedir şahsımca, almak isterseniz internette rahatça bulabilirsiniz Fiyat:320-350

Redragon Indrah:Şu anda stoklarda olan, outemu blue switch kullanan bir klavye bilek desteği ve makro var fakat yazılımı yok ben Monster Pusat K3 Pro'yu bekleyemeyip aldım şu an bunu kullanıyorum Fiyat:390-600

Monster Pusat K3 Pro:Şu anda stokta olmayan,Outemu blue switch kullanan bir klavye bilek desteği,makro,usb girişi ve ses tekerleği var ben stoklarını bekleyemedim ve Redragon Indrah aldım Fiyat:399

Hyperx Alloy Core:Şu anda stoklarda olan, membran bir klavye şahsen bu bütçede membran alacak olsam düşünmeden alırdım Fiyat:320-370

Logitech G213:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye Hyperx Alloy Core'dan sonra düşüneceğim 2. membran klavye bu olurdu Fiyat:300-350

Razer Cynosa Lite:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye en son membran tercihim bu olacak olsa bile kesinlike alınılabilir Fiyat:290-300

Cooler Master Mk 110:Şu anda stoklarda olan,mekanik hisli bir klavye mekanik hislilerin arasında ilk tercihim bu olurdu herhalde Fiyat:345-350

Aklıma gelenler buydu ekleme yapmak isteyenler tabii ki yapabilir fakat lütfen GP,JD,Rampage türevi markaların sorunsuz ürünlerini önerin saber ogre gibi ürünleri önermeyin lütfen
Dark Avenger eklenmeli bangoodta bu fiyata gateron switch klavyeler var onlarda eklenmeli az seçenek konmuş
Kendisi listeye aldığım tek mekanik hisli klavye olmayı başardı zaten .D
g213 te membran zaten

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Anladım hocam bilmiyorum ki bende de konu açtığım zaman ön ekler çıkmamıştı.
Belki sadece 80+ olduğum için açamıyo olabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dark Avenger eklenmeli bangoodta bu fiyata gateron switch klavyeler var onlarda eklenmeli az seçenek konmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

g213 te mekanik hisli
Hatalarımı düzelttiğin için teşekkürler ve dark avanger ı unuttuğumu söyleyebilirim onları da düzenlemeyle ekliyeyim hemen

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Listeyi yakın zamanda güncelleyeceğim

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Mousepadin ölçülerini tam olarak paylaşır mısınız, masam 86cm eninde. Bu mousepad'i alırsam taşma ihtimalinden korkuyorum.
Tam 90cm mi yoksa 85 86 civarı mı?
Tam 90x40 2cm 4cm taşmadan bir şey olmaz.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Pusat K3 Pro 500tl oldu listeden çıkartabilirsin.

Top Bottom