Neler Yeni

Öneri Uzun kullanım için iphone 13 vs Samsung s23

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Selamlar bir kaç gün önce konu açmıştım ve açtığım konu üzerine samsung galaxy s23 almayı düşünüyorum. Fakat araştırmaya devam ettikçe kafam karışıyor o yüzden son kez sormak istiyorum
eN az 4-5 sene kullanım için hangi telefonu almalıyım
Samsung galaxy S23 vs İphone 13

Yardımlarınızı

şahin doğan

80+ Platinum
İkiside 4-5 sene götürür ama 4. 5. senenin sonunda 13'ün daha stabil ve bugüne daha benzer performansta olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selamlar bir kaç gün önce konu açmıştım ve açtığım konu üzerine samsung galaxy s23 almayı düşünüyorum. Fakat araştırmaya devam ettikçe kafam karışıyor o yüzden son kez sormak istiyorum

Yardımlarınızı
S23 gayet iyi bence. iPhone 13 den de çoğu konuda daha üstün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkiside 4-5 sene götürür ama 4., 5. senenin sonunda 13'ün daha stabil ve bugüne daha benzer performansta olacağını düşünüyorum.
5. Senenin sonuna doğru da iPhone 13 güncelleme yönünden sorun yaşamaya başlar, şuan 2. güncellemesini alacak neredeyse, 4 seneden fazla güncel kalmaz diye düşünüyorum.

iphone 13 kullanıyorum gayet güzel telefon sadece ön kamerası biraz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum onun dışında çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.

Yardımlarınızı
iPhone 13 ortalama 4 sene sonra performans düşürür 5 6 seneye desteği kesilir. Ancak yine de mükemmel performans verir.

S23 gayet iyi bence. iPhone 13 den de çoğu konuda daha üstün.

5. Senenin sonuna doğru da iPhone 13 güncelleme yönünden sorun yaşamaya başlar, şuan 2. güncellemesini alacak neredeyse, 4 seneden fazla güncel kalmaz diye düşünüyorum.
Yine de o bir android 5 sene içinde kasım kasım kasacak

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
iPhone 13 ortalama 4 sene sonra performans düşürür 5 6 seneye desteği kesilir. Ancak yine de mükemmel performans verir.

Yine de o bir android 5 sene içinde kasım kasım kasacak
Uzun vadede göreceğiz tabi ama son yıllarda çıkan amiral gemisi Androidlerde de kasılma olayına pek rastlamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Can B.
Uzun vadede göreceğiz tabi ama son yıllarda çıkan amiral gemisi Androidlerde de kasılma olayına pek rastlamıyorum.
Hocam fanboyluk olur belki ama isterse S28 çıksın bu androidler kasıyor ya cidden. Sırf bu yüzden kasım da iPhone 13 e geçeceğim.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fanboyluk olur belki ama isterse S28 çıksın bu androidler kasıyor ya cidden. Sırf bu yüzden kasım da iPhone 13 e geçeceğim.
iste hocam açıkcası benim düşuncem de hafiften bu yönde, s23 13 den daha iyi fakat uzun kullanımda 13 sanki daha iyi gibi geliyor?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
uzun kullanımda iphonelar çok üstün evet özellik olarak karşılaştırınca androidlerde kat kat daha iyi tercihler var ama 3-5 yıl sonra pişman olunuyor genelde

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
uzun kullanımda iphonelar çok üstün evet özellik olarak karşılaştırınca androidlerde kat kat daha iyi tercihler var ama 3-5 yıl sonra pişman olunuyor genelde
Evet hocam bir de şu düşündürüyor s23 smiral gemisi bir telefon acaba giriş seviyesi modeller gibi yavaşlama yapmama ihtimali var mı?

invy

80+ Bronze
5 yıldır format atmadan iphone 7 plus kullandım telefonda 200 mb boş alan var gram kasma yok telefonda abartmıyorum

etnetalw

80+ Bronze

Yardımlarınızı
Pro bak bence.

Top Bottom