Neler Yeni

Valorant ALT-TAB Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Nilay Sürmeli
aynı sorun bende League of legends oynarken yükleme ekranında oluyor oyunu pencereli açmak zorunda kalıyorum problem olmaması için ticket at belki valoranta çözüm bulurlar ben attım lol için çözüm bulamadılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı sorun bende League of legends oynarken yükleme ekranında oluyor oyunu pencereli açmak zorunda kalıyorum problem olmaması için ticket at belki valoranta çözüm bulurlar ben attım lol için çözüm bulamadılar
maalesef ticketıma geri dönüş yapılmadı :) yaklaşık 2-3 defa atmama rağmen

Çözümü şu pc'yi ilk açtığında dc falan girme dc kesin kapalı olsun sonra valo gir ondan sonra açabilirsin dc yi oyun kapanmaz bende bu işe yarıyordu.
deneyeceğim, çok teşekkür ederim

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk

deneyeceğim, çok teşekkür ederim
2 3 kere değil 1 kere ticket atman gerekiyor yoksa attığın ticket listede sonrala doğru gidiyor örnek vereyim 10 kişi ticket attı sen 5. sıradasın tekrar ticket atarsan artık 11. sırada olursun ticket sayfasında uyarıyorlar zaten tekrar atarsanız sıranın sonuna gidersiniz ve asıl sıranızı kaybedersiniz ben lolde 1 gün içinde cevap alıyorum ama valorantı bilmem

Excator23cm

80+ Gold

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
ben bu sorunu daha demin yaşadım oyunu pencereli tam ekran yaptım sorun düzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Nilay Sürmeli
2 3 kere değil 1 kere ticket atman gerekiyor yoksa attığın ticket listede sonrala doğru gidiyor örnek vereyim 10 kişi ticket attı sen 5. sıradasın tekrar ticket atarsan artık 11. sırada olursun ticket sayfasında uyarıyorlar zaten tekrar atarsanız sıranın sonuna gidersiniz ve asıl sıranızı kaybedersiniz ben lolde 1 gün içinde cevap alıyorum ama valorantı bilmem
yok 1 kere attım, yaklaşık 1 hafta bekledim cevap gelmedi tekrar atmak zorunda hissettim kendimi çünkü dereceli maçlarımda bunun sıkıntısını çok yaşıyordum. 2 hafta da onu bekledim, yine cevap gelmedi bir daha attım. ona da cevap gelmeyine umudu kestim riot paşadan :)

ben bu sorunu daha demin yaşadım oyunu pencereli tam ekran yaptım sorun düzeldi
deneyeceğim çok teşekkürler

çok teşekkür ederimm

Excator23cm

80+ Gold
yok 1 kere attım, yaklaşık 1 hafta bekledim cevap gelmedi tekrar atmak zorunda hissettim kendimi çünkü dereceli maçlarımda bunun sıkıntısını çok yaşıyordum. 2 hafta da onu bekledim, yine cevap gelmedi bir daha attım. ona da cevap gelmeyine umudu kestim riot paşadan :)

deneyeceğim çok teşekkürler

çok teşekkür ederimm
Sorun çözüldü mü?

Top Bottom