Neler Yeni

Öneri Valorant çok kolay :D ? Oyun önerisi .

Aykut D.

80+ Gold
Knk o zaman net hz den dolayıdır farkı anlamak için sağlam bı internet kafeye gidip yüksek hz li monitör de oynayıp kendi i test edebilirsin
360 480hz için para denkleştiriyorum alırsam içinden geçerim muhtemelen . ortalama 650 700 800 fps alıyorum valorantta .
Mesaj otomatik birleştirildi:

360 480hz için para denkleştiriyorum alırsam içinden geçerim muhtemelen . ortalama 650 700 800 fps alıyorum valorantta .
Lenovo R25 i 30 monitörü denedim tırt monitör ghostscreen v.b .

CS2 demek istiyorum ama bi yandan da utanıyorum güzelim oyunu grafik açısından mükemmel çıkardılar fakat ...... gibi (noktalı alanı aklınıza gelen şeyle doldurabilirsiniz)
hile ayrı konu bugları mermilerin gitmemesi vesaire bambaşka durum fakat ben valorantta sizin yazdığınız şeyleri çok yaşadığım için özellikle mikrofon basıp sesten max 14 diyebileceğin çocukların ailevi dini değerler bilmeden küfür etmelerine katlanamadığım için cs2 den devam ediyorum. cs2 de de hile gelirse ya quit atıyorum yada koşa koşa ölüyorum ki cs2 de faceit oynuyorum o yüzden çok hileye denk gelmiyorum 1 2 kere gelmişimdi. Sizde faceit oynamayı değerlendirebilirsiniz.
cs 1.6 valorant texture pack o zmn :d
Apex nasıldır sararmı ?

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can

Apex nasıldır sararmı ?
apex sarmıyo hdd boş diye indirmiştimde ben çok kolsuzum ama apex kolay çok toxic değil ama sarmıyor yinede karışık hem biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans

Apex nasıldır sararmı ?
Apexi hiç oynamadım o yüzden bilgim yok reis

Aykut D.

80+ Gold
apex sarmıyo hdd boş diye indirmiştimde ben çok kolsuzum ama apex kolay çok toxic değil ama sarmıyor yinede karışık hem biraz
Akıl sağlığı için en iyisi ets yada gta oynayayım valoda acayip kudurdum az daha klavyeyi kırıyordum . Bide ping çıkıyor dahada deliye döndüm.

Apexi hiç oynamadım o yüzden bilgim yok reis

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Emre

Apex nasıldır sararmı ?
apex eskiden sarıyordu şuan beni sarmıyor şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Mert Kadir
İlgilendiği Kategoriler
Film,Yazılım,Araştırma,Finans
Akıl sağlığı için en iyisi ets yada gta oynayayım valoda acayip kudurdum az daha klavyeyi kırıyordum . Bide ping çıkıyor dahada deliye döndüm.
En iyisi bende gta 5 dün indirdim canım sıkılınca ona takılıyorum. arada müzik açıp ets oynuyorum direksiyon setim olsa ets de hiç çıkmam zaten o ayrı konu da :D

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can
ets 2 iyidir mp den perma yedim tabi valoda londro sunucusunda oyna cidden çok eğlenceli ping 51ms genelde

ben gta da uçak sürüyom manzarayı izleyip müq aktivite

Aykut D.

80+ Gold
En iyisi bende gta 5 dün indirdim canım sıkılınca ona takılıyorum. arada müzik açıp ets oynuyorum direksiyon setim olsa ets de hiç çıkmam zaten o ayrı konu da :D
Ets'de truckermp de skoda alıp terör estiriyorum bug oluyor tırları göğe yolluyorum daha banlanmadık ama hayırlısı :D .

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can
forza 5 te yanlayada bilirsin

Aykut D.

80+ Gold
ets 2 iyidir mp den perma yedim tabi valoda londro sunucusunda oyna cidden çok eğlenceli ping 51ms genelde

ben gta da uçak sürüyom manzarayı izleyip müq aktivite

FH 4 var .

apex eskiden sarıyordu şuan beni sarmıyor şahsen
Pubg'nin atası deniyordu sanki doğrumu ?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Emre
1706735523939.png

başkada pek bir şeye ihtiyacım yok :)

FH 4 var .

PUBG'nin atası deniyordu sanki doğrumu ?
onu bilmiyorum da ilk sezonları çok eğlenceliydi bir de apex çok hızlı oyuncular hep çatışmaya koşuyor

Aykut D.

80+ Gold
Apex başlayacağım hayırlısı :D .

Alıntıyı görüntüle
başkada pek bir şeye ihtiyacım yok :)

onu bilmiyorum da ilk sezonları çok eğlenceliydi bir de apex çok hızlı oyuncular hep çatışmaya koşuyor

Top Bottom