Neler Yeni

Öneri Valorant çok kolay :D ? Oyun önerisi .

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Apex oyna bence gerisi boş :). sürekli event gelir bir şeyler gelir çok sıkmaz.Tabi 45k kili olan wraith te gelebilir karşına ama dia2 olduysan aim iyidir diye tahmin ediyorum

. Bunları öğrenirsen daha keyifli benim 700 saat var daha hiç birini öğrenmedim denemedim bile çünkü

Son düzenleme:

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ekrem Fil
Monitör hz den dolayı öyle geliyodur belki kaç hz
alakası yok ben 3 gün önce 165hz monitör aldım çok ufak bir fark hissettim artık 1 milisaniye değilde 5 milisaniyede hs yiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Yasin KANLI
Monitör hz den dolayı öyle geliyodur belki kaç hz
Knk valorantta sprey diye bir şey yok ve gerek yok hareket ederken bile çok rahat adam vuruluyor yeter ki ilk 3 kursundan birisi hs at CS de öyle değil. Dediğin gibi Hz olayı da çok etkiliyor çünkü valorant basit oyun CS de hz oynayışı bu kadar etkilemiyor.

Ceasar123

80+ Bronze
Kanka net tavsiyem PUBG oyna. Hem istediğin gibi zor oyun hemde profesyonelleşmek için uzun süre geçirmen gerek.
Profesyonelleşirsende çok keyif alırsın.
Çok zor gelirse başka oyunlara bakabilirsin.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Minecraft oyna serverlere gir.

Aykut D.

80+ Gold

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Apex takılıyorum bakacağım sarmazsa sizlerin önerisinide deneyeceğim.
Mcde survival başlayabilirsin. Tek başına belli süre sonra sarmayabilir ama 2 3 kişi olduğunda eğlenceli oluyor. Serverler bulursan gerçekten çok iyi oluyor. Bedward eggwars. Minigames harici serverlarda bulabilirsin.

Aykut D.

80+ Gold
Mcde survival başlayabilirsin. Tek başına belli süre sonra sarmayabilir ama 2 3 kişi olduğunda eğlenceli oluyor. Serverler bulursan gerçekten çok iyi oluyor. Bedward eggwars. Minigames harici serverlarda bulabilirsin.
Valla kendi sunucumu fiziksel pc ile açmıştım epey bir süre modlu oynadım. 8 10 arkadaş .

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,127
İsim
kilan embappe
Canavar PC artı baya para varsa(bende olmayan şeyler) Escape From Tarkov kesinlikle. Ama oynayanlar hareketsiz dağ tepesinde pusan adamı bile vurmak aşırı zor diyor.

Apex, Fortnite gibi seçenekler de var.

Starlex

80+ Bronze
Valorantta dia 3'te saldım aylar sonra girip dm takılmak istedim istisnasız oynayan herkes paso hs atıyor. Ping cabası uyuz olup geri çıktım bir benmi yaşıyorum saçma sapan elemanlar geliyor . Dereceli attım demirden hallice adamlar benim takıma karşıya benim dengim elemanlar geliyor 2 maç attım ikiside lose saçma sapan eşleştirme vede dm'de pusanlar toksik sövenler oyun ... çukuru olmuş . Valorant dengi fps oyunu önerisi olan varsa önerilere açığım .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu hatmetmişler sanki eskiden valorant bukadar kolay oyun değildi .
Önerim Cs 1.6 assualt olur tam bir hengame,
veya cs2 de geliştiğinde zorlanıyor oyun o da olmadı Apex,R6 da alternatif olabilir

Top Bottom