Neler Yeni

Valorant Donanım Banı Ne Zaman Açılır?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce bir yanlış yaptım ve valorantta hile açtım 2-3 gün sonra ban yedim fakat ertesi gün donanım banı da yedim Şimdi yaklaşık 2 ay falan oldu ara sıra deniyorum açıldı mı diye normalde VAN 152 hatası veriyordu şimdi yeni hesap açtım ve giriş yaptım banlı değildim fakat açtığım hesaplarada 5-10 dakika sonra ban yemeye başladı sanırım donanım banı hala devam ediyor sizce ne zaman açılır banım 3 yada 4 ay diye duymuştum 2 ayı geçti şuan.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Milleti ezerken, eğlenirken iyiydi otur paşa paşa bekle.
Umarım ki bir daha açılmaz seninle beraber oyundan 1 toksik daha uzaklaştırılmış.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Oğh hileciler oynayamaz inş hiçbir türlü. Valorantında hile koruması sağlam çalışıyor 4 maç üst üste hile banladı bende
Sistemde bir çok programdan daha fazla yetkiye sahip bir çok kullanıcı bu yüzden programı kötülüyor ama sistem açıldığı gibi arka planda bulunan tüm uygulamaları kontrol ettiğinden bu kadar sağlam çalışıyor. Vallahi bir kere daha gurur duydum şu arkadaşın ban yediğini görünce.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Sistemde bir çok programdan daha fazla yetkiye sahip bir çok kullanıcı bu yüzden programı kötülüyor ama sistem açıldığı gibi arka planda bulunan tüm uygulamaları kontrol ettiğinden bu kadar sağlam çalışıyor. Vallahi bir kere daha gurur duydum şu arkadaşın ban yediğini görünce.
Dayımda sallıyor yok pc ye zararlıymış dayım gibileri çok

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Musab
Steam
mfimmel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yav ne boş yapmışsın mesaj kasmak için mesaj atıyorsun sorduğum soruyla verdiğin cevabın alakası bile yok kullandıysam kullandım benim gibi kullanıp sonradan pişman olan tonlarca kişi de vardır zaten öyle uzun süre kullanıp çok kişiyi ezmedim 1-2 gün sonra ban attılar sordugum soruyu cevaplamayacaksan neden yazıyorsun hayatında oynadığın tüm oyunları hilesiz oynadın sanki

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Yav ne boş yapmışsın mesaj kasmak için mesaj atıyorsun sorduğum soruyla verdiğin cevabın alakası bile yok kullandıysam kullandım benim gibi kullanıp sonradan pişman olan tonlarca kişi de vardır zaten öyle uzun süre kullanıp çok kişiyi ezmedim 1-2 gün sonra ban attılar sordugum soruyu cevaplamayacaksan neden yazıyorsun hayatında oynadığın tüm oyunları hilesiz oynadın sanki
Şuraya attığım 1 mesajın inan bende zerre kadar değeri yok, buraya yazacağım 1 mesajı gider yine başka yere yazar açığımı kapatırım.
Benim hileli oynayıp oynamadığımı nereden biliyorsun beni kendinle karıştırma henüz o kadar düşmedim.
Hak etmişsin.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,847
İsim
İbrahim
atmasalar ezecektin ama
naneleri yerken bize mi sordun
umarım açılmaz :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
hayatında oynadığın tüm oyunları hilesiz oynadın sanki
Oynadım? :D

Hiç oyuncu desteğe bilet atıp ban süreni öğrenmeyi denemedin mi cidden. Mainin falan komple gitti bu arada hesaplar silindi.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,563
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce bir yanlış yaptım ve valorantta hile açtım 2-3 gün sonra ban yedim fakat ertesi gün donanım banı da yedim Şimdi yaklaşık 2 ay falan oldu ara sıra deniyorum açıldı mı diye normalde VAN 152 hatası veriyordu şimdi yeni hesap açtım ve giriş yaptım banlı değildim fakat açtığım hesaplarada 5-10 dakika sonra ban yemeye başladı sanırım donanım banı hala devam ediyor sizce ne zaman açılır banım 3 yada 4 ay diye duymuştum 2 ayı geçti şuan.
Evet sorduğun soruya doğru düzgün cevap veren olmamış.
Donanım banını kaldırmanın iki yöntemini biliyorum.
1. Destek birimine giriş yap oradan Riot'a bilet gönder. Yani yardım iste.
2. Olarak oyunu silip başka diske kur.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Evet sorduğun soruya doğru düzgün cevap veren olmamış.
Donanım banını kaldırmanın iki yöntemini biliyorum.
1. Destek birimine giriş yap oradan Riot'a bilet gönder. Yani yardım iste.
2. Olarak oyunu silip başka diske kur.
Artık yeni tür donanım banları disk numarası ile değil grafik kartı numarası ile oluyor. Başka diske kurmak yerine spoofer da kullanabilirdi ki spooferlar vanguard'a işlemiyor ancak 100-200 dolara kaliteli spoofer satın alması gerekir ki bu da illegale girer tavsiye etmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,303
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom