Neler Yeni

Valorant donuyor oynayamıyorum.

euwosuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan
Arkadaşlar ne olur yardım edin PC aldım alalı 2 ay bile olmamıştır attığım videoda sorunumdur çok net ortada çok sık olmasa da uzun süreli olan oyun akışını engelleyen iğrenç bir donma oluyor oyunumda önceden bu yoktu bilgisayarımı öyle kurcalayan biriside değilim ancak Görev Yöneticisi'ni açtığımda bile üstteki performans başlangıç gibi opsiyonlar arasında hızlı geçişler yapınca yavaşlama başlıyor video bu Watch VALORANT 2024-03-13 22-51-16 | Streamable videodakı gibi görebilirsiniz fps 400 lerde 300lerde geziyor ancak oyundaki donma bu şekilde birde eklemek isterim cpu 4.60ghz kadar çıkabilyorken çok az gibi geldi helede valorant açıkken baktım görev yöneticisinden sanki kendini kısıtlıyor gibi.

İntel İ5 13400F
AMD RX 7700 XT
Anakart Asus
Ram 16GB

Orelyus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Doruk Efe
Merhabalar ,
Yüksek Çözünürlükte Oynuyor Olabilirmisiniz Ekran Kartınızın Desteklediği Çözünürlük Haricinde

euwosuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar ,
Yüksek Çözünürlükte Oynuyor Olabilirmisiniz Ekran Kartınızın Desteklediği Çözünürlük Haricinde
her oyuna girdiğimde oyunu sistem özelliklerime göre ayarladıgından ekran kartım en yüksek ayarlarda 380 fps veriyor

Top Bottom