Neler Yeni

Valorant hangi desen alsam kararsız kaldım

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
Selamünaleyküm arkadaşlar, bugün VP alışverişi yaptım hesabımda 4100 VP var 1775 VP ye yagmaci ghost alacağım kalan 2325 VP ile de ya ares skini ya da Gece Pazarı'ni bekleyip uzay avcisi veya farklı beğendim bıçak skini alacağım siz olsanız ares mi alırsınız yoksa Gece Pazarı bekleyip bıçak skini mi alırsınız? Ghostta daha almadım daha bekliyorum mağazaya önerileriniz varsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.

dostveviski

80+ Bronze
şu oyunda tek mantıklı olan şey bıçak skini almak diğer hepsi aşırı mantıksız geliyor bana.

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şu oyunda tek mantıklı olan şey bıçak skini almak diğer hepsi aşırı mantıksız geliyor bana.
Yüksek ihtimal öyle yapacam ghost skini alıp gece pazarı beklicem ordanda bıçak skini alırım

birhiçim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet taş
Selamünaleyküm arkadaşlar, bugün VP alışverişi yaptım hesabımda 4100 VP var 1775 VP ye yagmaci ghost alacağım kalan 2325 VP ile de ya ares skini ya da Gece Pazarı'ni bekleyip uzay avcisi veya farklı beğendim bıçak skini alacağım siz olsanız ares mi alırsınız yoksa Gece Pazarı bekleyip bıçak skini mi alırsınız? Ghostta daha almadım daha bekliyorum mağazaya önerileriniz varsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.
Bence yağmacı ghostu bosver rgx karambit al bıçak skini daha tatmin edicektir

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

birhiçim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet taş
Kanka para olmadığı zaman onu alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka ghost kesin Alaçam yağmacı karambitte fiyatı yüksek gelir bı 2k vp daha alamam
O zaman ghost al ama bence yağmacı alma cesur yürek zerofang gaia radiant entertaintmen fatih bu ghostlar ondan daha iyi bence bunlardan biri gelirse al sonra Gece pazarını bekle

lecxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Peter bremen
O zaman ghost al ama bence yağmacı alma cesur yürek zerofang gaia radiant entertaintmen fatih bu ghostlar ondan daha iyi bence bunlardan biri gelirse al sonra Gece pazarını bekle
Alırsam fatih veya yağmacı önerim için teşekkür ederim

Top Bottom