Neler Yeni

Valorant Hata Alıyorum

kaanxmia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan
Beyler win 11 e geçtim çıldıracam valoya girmiyor tpm 2.0 actim secure boot actim msiinfode güvenli önyükleme ona rağmen kapalı görünüyor napmam lazım

Ekler

• 52556e2b-db2d-4426-bd7a-c011328f4359.jpg
    52556e2b-db2d-4426-bd7a-c011328f4359.jpg
    3 MB · Hit: 18

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Yüksek ihtimal ile vanguard ile bir sorunun olabilir görev yöneticisini açıp vanguard notifications ile alakalı bir program var görevi sonlandırıp tekrar deneyebilirsin olmazsa silip yüklemen gerekir.

kaanxmia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimal ile vanguard ile bir sorunun olabilir görev yöneticisini açıp vanguard notifications ile alakalı bir program var görevi sonlandırıp tekrar deneyebilirsin olmazsa silip yüklemen gerekir.
Hangu program
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde dcde win 11de suan sorun var yazdı biri bir haftaya düzelir güncellemeyle flnndedi

Artı olarak msinfo32 de bios modu uefi fakat güvenli ön yükleme kapalı görünüyor o sayfada ancak biosumda açık görünüyor aha çık gir yaptım birkaç defa şimdi valo açıldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
Hangu program

Birde dcde win 11de suan sorun var yazdı biri bir haftaya düzelir güncellemeyle flnndedi
win 11 pro kullanıyorum hiç bir sorun yok valoranta giriş yapabiliyorum üstteki arkadaşın dediği gibi vanguardla alakalı bir hata olabilir görev yöneticisinden vanguardı kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

Hangu program

Artı olarak msinfo32 de bios modu uefi fakat güvenli ön yükleme kapalı görünüyor o sayfada ancak biosumda açık görünüyor aha çık gir yaptım birkaç defa şimdi valo açıldı
Hata ekranında "Vanguard'ın bu sürümünde sistem ayarları ile uyuşmayan bir şeyler var" tarzında bir şey yazıyor. Bios'a girip secure bootu açıp kapayın düzelebilir?

Top Bottom