Neler Yeni

Valorant Hata Kodları Ve Çözümleri

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Merhaba dostlar, VALORANT hata kodları ve çözümleri aşağıdadır.

Bağlantı kopma sorununun çözülmesi için Vanguard'ı komple silip Valorantı yeniden başlatın. Vanguard dosyaları yüklendikten sonra sorun ortadan kalkacaktır.

Valorant hata kodu 4
Hesap isminin geçersiz görüneceğini bildirir. Riot hesabınızla ilgili bir sorun olduğunu ifade eder bu sorunu çözmek için riot desteğe yazmalısın.

Valorant hata kodu 5
Hesabınızın başka bir bilgisayarda veya başka bir konumda oturum açtığını bildirir. Tüm cihazlarındaki oturumu sonlandırıp tekrar giriş yapmayı denemelisin.

Valorant hata kodu 7
Oturum hizmetine bağlanılamadığını bildirir. Hesabın askıya alınmış olabilir umarız ki alınmamıştır e-posta adresini kontrol etmen gerekebilir fakat hemen üzülme bu sorun genelde sunucu kaynaklıdır yani Riot Games’in sorunu çözmesini bekleyebilirsin. Eğer e-posta adresine ulaşamıyorsan riot desteğe ulaşarak e-posta adresini değiştirebilirsin.

Valorant hata kodu 8-21
Riot istemcinde bazı sorunlar oluşmuş olmalı. Riot istemcinin yeniden başlatmalısın.

Valorant hata kodu 31
Oyuncu adı bilgine sunucu erişemiyor gibi gözüküyor. Riot istemcini yeniden başlatmalısın.

Valorant hata kodu 33
Riot istemcisi işlemi kapatılmış. Riot istemcini yeniden başlatmalısın.

Valorant hata kodu 38
Henüz bu hata kodu hakkında ve çözümü hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor.

Valorant hata kodu 43
Sistem bir süre zaman aşımına uğramış gibi gözüküyor. Riot istemcini yeniden başlatmalısın.

Valorant hata kodu 44
Riot Vanguard devreye girmemiş gibi gözüküyor. Riot istemcini yeniden başlatmayı dene eğer sorun devam ediyorsa Riot Vanguard’ı silip Valorant’ı tekrardan açman gerekiyor.

Valorant hata kodu 45
Vanguard’ı tekrardan başlatman gerekiyor. Riot istemcini yeniden başlatman gerekiyor eğer sorun devam ederse Riot Vanguard’ı silip Valorant’ı tekrardan açabilirsin.

Valorant hata kodu 46
Platform kullanılamıyor gibi duruyor. Bu hata kodu size planlı bir çalışmanın olduğunu gösteriyor, çalışma bittiğinde tekrar oyuna girebilirsin tek yapman gereken beklemek.

Valorant hata kodu 49
Sohbet görevi başlatılamadı. Sohbet sistemi hata veriyor, Riot istemcini tekrardan başlatmalısın.

Valorant hata kodu 50
Sesli sohbet görevi başlatılamadı. Sesli sohbet sistemi hata veriyor, Riot istemcini tekrardan başlatmalısın.

Valorant hata kodu 51
Grup oluşturulurken bir hata oluşmuş gibi. Grup sistemi hata veriyor, Riot istemcini yeniden başlatman bu sorunu çözebilir.

Valorant hata kodu 52
Oyuncuların beceri bilgilerine ulaşmaya çalışılırken bir hata oluşmuş. Riot istemcini yeniden başlatman gerek.

Valorant hata kodu 53
Riot istemcisi sohbet görevine ait sorunlar oluştu. Riot istemcisi sohbeti ile ilgili bazı sıkıntılar var, Riot istemcisini yeniden başlatmanı öneriyoruz.

Valorant hata kodu 54
İçerik hizmeti hatası var gibi gözüküyor. Valorant oyun içeriği yüklenilemedi, Riot istemcisini yeniden başlat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Ylr
Bağlantı hatası alıyordum deniyeceğim vanguardı sildim yükledim oyuna giriyorum.Umarım bağlantı hatası düzelir :8

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Godric
Bağlantı hatası alıyordum deniyeceğim vanguardı sildim yükledim oyuna giriyorum.Umarım bağlantı hatası düzelir :8
Bağlantı hatasını ben güvenlik duvarından izin verince çözdüm.Ayrıca başlangıçta vanguard felan etkinleşsin ona dikkat et.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bobo
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Ylr
Valorantı güvenlik duvarına nasıl ekleyebilirim.Fotoğraf ile anlatabilirmisiniz rica etsem

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Valorant daha yeni sunulduğu için çoğu kişi sorun yaşıyor ancak ileride güncellemeler ile düzeltirler. Rehber güzel olmuş. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ali Ylr
1591189127580.png
Sanırım buraya valorant ile antiguardı ekliyoruz ekledim umarım doğrudur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denedim ama düzeltemedim anlamıyorum ilk elden sonra oyundan atıyor birde üstüne üstelik ceza veriyor kafayı yiyecem

Son düzenleme:

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlısı

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Yararlı bir konu olmuş. Çok fazla hata alan vardı. Sağolasın hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,820
Üyeler
147,019
Son üye
Oystrich
Top Bottom