Neler Yeni

Valorant hesabı bu fiyata satılır mı?

r4NG3r

80+ Silver
Hocam 2 hafta önce gamesatışta 7.500 TL’ye hesap gördüm. Satıcıyla konuştum, yüz yüze alışverişi yaptık. Kendisi ilk maili vermedi çünkü şirket mailine açmıştı. 3-4 yıllık hesap. 15bin TL para yatırmış. Yakın zamanda nişan düğün vs planı var diye satıyordu. İş yerini biliyorum, ailesinin sosyal medya hesaplarını vs vs. Buna güvenerek aldım. Ama 5.500 TL’den aldım. Hesapta olanları sayayım

Champions 21-22 full set
Zed set
Rgx set
Yağmacı set
Sihirpunk set
Arcane sheriff
Protokol set
Asil set

Edit// kaos set

Ve hepsinin bıçakları

Hesap derecesizdi 2–3 maç atınca yücelik 1e attı.

Sence nasıl fiyat?
Ne olursa olsun ben ilk mailsiz almam

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Hocam 2 hafta önce gamesatışta 7.500 TL’ye hesap gördüm. Satıcıyla konuştum, yüz yüze alışverişi yaptık. Kendisi ilk maili vermedi çünkü şirket mailine açmıştı. 3-4 yıllık hesap. 15bin TL para yatırmış. Yakın zamanda nişan düğün vs planı var diye satıyordu. İş yerini biliyorum, ailesinin sosyal medya hesaplarını vs vs. Buna güvenerek aldım. Ama 5.500 TL’den aldım. Hesapta olanları sayayım

Champions 21-22 full set
Zed set
Rgx set
Yağmacı set
Sihirpunk set
Arcane sheriff
Protokol set
Asil set

Edit// kaos set

Ve hepsinin bıçakları

Sence nasıl fiyat?
Hocam bedavaya almışsın bence bu arada ama ilk maili olsa iyiymiş. İlk maili olmaması satarken sıkıntı çıkaracaktır bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende almazdım ama fiyat iyi.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Hocam bedavaya almışsın bence bu arada ama ilk maili olsa iyiymiş. İlk maili olmaması satarken sıkıntı çıkaracaktır bence.

Bende almazdım ama fiyat iyi.
Hocam konu dışı ama valorant kaç fps oynuyorsun ort

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI

@BurakBal

Hocam ilk maili verse bile yine hesabı geri alabilir. Ayrıca satın aldığım arkadaş hesabı geri alabileceği bilgilere sahip değil. Destek bileti geçmişide temiz. Hesabın tüm verilerini talep ettim riottan. Ayrıca satın alma geçmişi hangi tarihte kaç vp almış vs hepsi var
Ha arkadaş çalarsa hesabı anasını babasını ablasını halasını kardeşini arkadaşını hepsinin Instagram hesaplarını biliyorum, iş adresinide biliyorum kendi iş yeri. Benimle aynı yaşta. 5bin lira için bunca şeyi bilen adama risk almak sanmıyorum. Öyle olsaydı hesabı 2 hafta geçmeden çalardı zaten

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
@BurakBal

Hocam ilk maili verse bile yine hesabı geri alabilir. Ayrıca satın aldığım arkadaş hesabı geri alabileceği bilgilere sahip değil. Destek bileti geçmişide temiz. Hesabın tüm verilerini talep ettim riottan. Ayrıca satın alma geçmişi hangi tarihte kaç vp almış vs hepsi var
Ha arkadaş çalarsa hesabı anasını babasını ablasını halasını kardeşini arkadaşını hepsinin Instagram hesaplarını biliyorum, iş adresinide biliyorum kendi iş yeri. Benimle aynı yaşta. 5bin lira için bunca şeyi bilen adama risk almak sanmıyorum. Öyle olsaydı hesabı 2 hafta geçmeden çalardı zaten
Hocam aynı koşullarda büyük ihtimalle bende güvenirdim ancak satarken sıkıntı çıkarır o kesin bence.

Birde oyun hesabını neden bir insan şirket hesabına kurar ki ya, açsana bir tane daha mail.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Hocam aynı koşullarda büyük ihtimalle bende güvenirdim ancak satarken sıkıntı çıkarır o kesin bence.

Birde oyun hesabını neden bir insan şirket hesabına kurar ki ya, açsana bir tane daha mail.
Çünkü Gmail hesabına kurmak yeterince güvenli değil. Adam özel host aldığı firmanın mailine kurmuş. Mail değişirken ilk maili gördüm zaten muhasebe mailine açmış hesabı. Demir döküm cnc işi felan yapıyor yurtdışı ithalat ihracat vs

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Mehmed emin Tosun
2 kişiden 5 dakika içerisinde 3750 geldi. Hesapladım şimdi. 6.5k ediyor şimdi ki vp zamıyla ama VCT ve champions skinleri var zaten onlar fazlasıyla değerini arttırıyor.
hocam valorantın internet sitesinde satın alma geçmişinden görebiliyorsunuz ama önceden aldıklarınızın o zamanki fiyatları yazıyor.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI

Hocam hesabı satın aldığım tarihi ve dekontun kanıtları mevcut. 1-2 yıl sonra bu hesap hiç çalınmadığında ve satmaya karar verdiğimde alacak kişiye kimden nasıl ve ne şekilde aldığımı anlatarak çok rahat satarım
Şu an piyasada adam akıllı arcane Sheriffli hesap yok. Müptelası çok. İleride daha da değerlenir zaten. 15kya felan satarım. Hesabın ilk sahibinin tüm bilgileri var elimde

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Hocam hesabı satın aldığım tarihi ve dekontun kanıtları mevcut. 1-2 yıl sonra bu hesap hiç çalınmadığında ve satmaya karar verdiğimde alacak kişiye kimden nasıl ve ne şekilde aldığımı anlatarak çok rahat satarım
Şu an piyasada adam akıllı arcane Sheriffli hesap yok. Müptelası çok. İleride daha da değerlenir zaten. 15kya felan satarım. Hesabın ilk sahibinin tüm bilgileri var elimde
Olabilir hocam bilmiyorum ya. Arcane sheriff cidden değerlenir zamanında ben para çıkışmadı diye almamıştım çok pişmanım o da olsaydı hesapta tadından yenmezdi.

kiyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Murat Aslan

Champions 21-22 full set
Zed set
Rgx set
Yağmacı set
Sihirpunk set
Arcane sheriff
Protokol set
Asil set

Edit// kaos set

Ve hepsinin bıçakları

Sence nasıl fiyat?
Bu hayatta 1 kişiye güvenirim oda hiç kimseye hesabı.bence biraz risk almışsın

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
bence de 5kdan aza vermeyin
hem rankı yüksek hem 5 tane bir daha gelmeyecek skin var
üstüne 10k vp var baya değerli bir hesap zamanla daha da değerlenir
6kya buldum 2 tane alıcı birisi kesin alıcı ama satasım gelmiyor. Diğeri tutturmuş skin changer falan filan anlayamıyorum böyle iki aşamalı doğrulama açıp hesabı ver bakayim diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,035
Üyeler
155,507
Son üye
emre93719
Top Bottom