Neler Yeni

Yardım Valorant iade hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
Gaia vandala sahibim ve iade etmek istiyorum. Bir kereye mahsus 90 günlük iade hakkım varmış ben de bu hakkı kullanmadığım için bu hak vasıtasıyla iade etmek istiyorum. Aşağıya bir ek bıraktım hangisini iade etmem gerekiyor bütün silahı iade etmiş olmak için yardımcı olun lütfen. Silahın seviyesini yükseltmişssin iade edemezsin gibi şeyler yazmayın çünkü kuzenimin bu halde iade ettiğine bizzat şahit oldum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekler

• Screenshot 2023-08-07 160551.png
    Screenshot 2023-08-07 160551.png
    16.4 KB · Hit: 34

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Her hesapta sadece bir kereliğine oluyor iade olayı hocam. Yanlış hatırlamıyorsam bunlardan herhangi birini iade ederseniz Gaia Vandal iade edilmiş olur. Ben de zamanında bu şekilde iade etmiştim.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Gaia vandala sahibim ve iade etmek istiyorum. Bir kereye mahsus 90 günlük iade hakkım varmış ben de bu hakkı kullanmadığım için bu hak vasıtasıyla iade etmek istiyorum. Aşağıya bir ek bıraktım hangisini iade etmem gerekiyor bütün silahı iade etmiş olmak için yardımcı olun lütfen. Silahın seviyesini yükseltmişssin iade edemezsin gibi şeyler yazmayın çünkü kuzenimin bu halde iade ettiğine bizzat şahit oldum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Rastgele birini iade edin gaia vandal da iade oluyor bende öyle olmuştu

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her hesapta sadece bir kereliğine oluyor iade olayı hocam. Yanlış hatırlamıyorsam bunlardan herhangi birini iade ederseniz Gaia Vandal iade edilmiş olur. Ben de zamanında bu şekilde iade etmiştim.
Hocam dediğim gibi daha önce hiç iade hakkımı kullanmadım bir tanesine basmaktan da çekiniyorum acaba "ya sadece rp gelirse diye"
Rastgele birini iade edin gaia vandal da iade oluyor bende öyle olmuştu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece rp gelse bile desteğe yazarsam hallederler mi ?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
hepsi olur. İstediğine bas iade olsun.

Ama gaia vandal güzel bence. Yine de karar sizin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Kuzu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsi olur. İstediğine bas iade olsun.

Ama gaia vandal güzel bence. Yine de karar sizin. d
Championsa geçesim geldi kırmızı hali gözükmüyor diye tereddütte kaldım açıkçası izlediğim 1 2 videoda o halleri de gözüküyor diye ama öyle diyorsanız problem yok çok teşekkürler.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Championsa geçesim geldi kırmızı hali gözükmüyor diye tereddütte kaldım açıkçası izlediğim 1 2 videoda o halleri de gözüküyor diye ama öyle diyorsanız problem yok çok teşekkürler.
Karar senin reis istediğin skine geç. Herkesin kendi tercihi, benim beğendiğim şeyden sen soğumuş olabilirsin. Benim önerim senin kararını değiştirmesin. Ama ben bu championsu beğenmedim.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,810