Neler Yeni

Valorant mı Cs:go mu ?

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Valorant diyorum ben. Daha eğlenceli ve detaylı bence. Cs:Go'dan Valorant'a geçtiğimde çok küfürler yemiştim aim yüzünden. o.O2 o.O2

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ha Valorant'taki saçma sapan tekleyen insanları saymıyorum bu arada adam cross koymadıgı yerden üçümüzü tekliyor Vandalla.
Koşarak HS atmak var bir de. Valve bir türlü hileci olayını düzeltemedi diyorduk Valorant'ın en büyük sorunu da Riot bir türlü koşarak vurmayı düzeltemiyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Koşarak HS atmak var bir de. Valve bir türlü hileci olayını düzeltemedi diyorduk Valorant'ın en büyük sorunu da Riot bir türlü koşarak vurmayı düzeltemiyor.
Hile mile yok CS'de boşa ağlıyorlar.
Takımda herkese sövem karsıya sövem report yiyem güven faktörüm kırmızı olsun sonra hile geldi diye ağlayam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
ibrahim ali seçkin
hocam isterseniz anket ekleyin ? olmadı yeni konu açalım anket için

-CrawL

80+ Gold
Hile mile yok CS'de boşa ağlıyorlar.
Takımda herkese sövem karsıya sövem report yiyem güven faktörüm kırmızı olsun sonra hile geldi diye ağlayam.
seçkin değilsen cs de karşına hile gelmemesi çok zor. Seçkindeykende illaki legit oynayanlar var

T.P.G.

80+ Titanium
seçkin değilsen cs de karşına hile gelmemesi çok zor. Seçkindeykende illaki legit oynayanlar var
Bak dostum 1 adet smurf, seçkin olmayan hesabım 1 adet seçkin main hesabım var.

Smurf olanda da hile gelmiyor seçkinde de, smurf olanda ilk açtığımda 2 3 kişiye rastladım sadece.

Ben takımdakilere sövmüyorum, reportlanacak hareketler yapmıyorum, gayet güzel oynayıp geçiyorum ve güven faktörüm yükseliyor hile gelmiyor olay bu kadar basit.

Valorant hem oyun içeriği hem kitle olarak bana göre çöp bir oyun isteyen oynasın ben asla oynamam daha.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,620
İsim
Heath Ledger
Ikisi aynı katagoride oyun değil ki, cs go da herkes eşit bir şekilde oynar, valorantta seçtiğin karakterin özelliklerine göre avantajlı veya dezavantajlı şekilde oynanır

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,654
İsim
-
CS:GO Daha iyi, ama valorant geçtim çünkü;
Takımım yok, maçta taşısam bile takım genellikle kötü denk geldiği için yeniliyoruz.
Karşıya smurfler geliyor. Komando gibi oynuyorlar, yeniliyoruz.
CS skinlerimi satıp valorantta bıçak aldım. Bıçağımın olması çok güzel bir şey.
(Faceit için konuşuyorum)
Bu yüzden valorant geçtim. Mutluyum. Ama benim için her zaman CS daha iyi.

Top Bottom