Neler Yeni

Valorant mı Cs:go mu ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bak dostum 1 adet smurf, seçkin olmayan hesabım 1 adet seçkin main hesabım var.

Smurf olanda da hile gelmiyor seçkinde de, smurf olanda ilk açtığımda 2 3 kişiye rastladım sadece.

Ben takımdakilere sövmüyorum, reportlanacak hareketler yapmıyorum, gayet güzel oynayıp geçiyorum ve güven faktörüm yükseliyor hile gelmiyor olay bu kadar basit.

Valorant hem oyun içeriği hem kitle olarak bana göre çöp bir oyun isteyen oynasın ben asla oynamam daha.
Size katılmıyorum. Bir yere kadar takımla girin. Lig yükselince toksit kitle yok oluyor. Ben lig yükselemeedim çünkü takımım yok ve ağırlıklı olarak r6s oynuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ahh Caner ahh...
Sekme oranları aynı zaten farklı sekmezler tabi, ama kontrol edilebilecek bir sekme değil ki bu?
Tam anlamıyorum bu fps oyunlarını. Cs go niye kontrol edilebilsin, valorant niye edilmesin?

T.P.G.

80+ Titanium
Size katılmıyorum. Bir yere kadar takımla girin. Lig yükselince toksit kitle yok oluyor. Ben lig yükselemeedim çünkü takımım yok ve ağırlıklı olarak r6s oynuyorum.
Ee 3 ay sonra sar başa?
Sırf bazı E-Sporcular düşük rankta kaldı diye sistem değiştiren bir firma Riot.

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
ibrahim ali seçkin
arkadaşalar konunun anketini başka konu içerisinde açtım oyunuzu kullanabilirsiniz

T.P.G.

80+ Titanium
Tam anlamıyorum bu fps oyunlarını. Cs go niye kontrol edilebilsin, valorant niye edilmesin?
Anlamıyorsan üzerine gitme çünkü muhtemelen ben anlatamıyorum

Valorantta silahlar sürekli aynı sekebilir ancak kontrol edilebilecek bir sekme değildir.
CS'de silahlar sürekli aynı seker ancak kontrol edilebilir belli bir sekme vardır

Bunları bil yeter.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,886
İsim
Barış Karalı
Bu konuyu kimseyle tartışmam. Valorant çok yeni bir oyun daha çok gelişim istiyor. Maplar olsun hissiyat olsun csgo çok çok iyi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Anlamıyorsan üzerine gitme çünkü muhtemelen ben anlatamıyorum

Valorantta silahlar sürekli aynı sekebilir ancak kontrol edilebilecek bir sekme değildir.
CS'de silahlar sürekli aynı seker ancak kontrol edilebilir belli bir sekme vardır

Bunları bil yeter.
Fps oyunlarını daha 1 aydır adam akıllı oynamaya başladım. O yüzden anlamıyorum.
Nerden öğrenebilirim nedenini yani cs go niye kontrol edilebilsin valorant niye kontrol edilmesin?
Üzerine gitmek istiyorum çünkü eğer valorant kusurlu ise cidden emeğim zamanım boşa gitmesin bu oyuna. Öğrenmek istiyorum o yüzden.

T.P.G.

80+ Titanium
Fps oyunlarını daha 1 aydır adam akıllı oynamaya başladım. O yüzden anlamıyorum.
Nerden öğrenebilirim nedenini yani cs go niye kontrol edilebilsin valorant niye kontrol edilmesin?
Üzerine gitmek istiyorum çünkü eğer valorant kusurlu ise cidden emeğim zamanım boşa gitmesin bu oyuna. Öğrenmek istiyorum o yüzden.
Biraz karışık ora sesli dışında anlatabileceğimi sanmıyorum. Aslında kolay ancak uygulamalı göstermem gerek.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yaw yeter

Valorant

T.P.G.

80+ Titanium
@Caner Kösedağ bak şöyle anlatabilirim, Valorant'ta birden sekme değişiyor, kestiremiyorsun tam olarak, CS'de ise her şey belli bir zamanda oluyor ve alıştıktan sonra çok rahat oynuyorsun.
Valorant Zula ile aynı mantığı kullanıyor silah sekmesinde.

Top Bottom