Neler Yeni

Valorant mı Cs:go mu ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@Caner Kösedağ bak şöyle anlatabilirim, Valorant'ta birden sekme değişiyor, kestiremiyorsun tam olarak, CS'de ise her şey belli bir zamanda oluyor ve alıştıktan sonra çok rahat oynuyorsun.
Valorant Zula ile aynı mantığı kullanıyor silah sekmesinde.
Seni sıkıyorum ama zulanın mantığı ne ki? O da mı bir yerden sonra sekmesi değişiyor? Yani atıyorum a çizerken c mi çiziyor belli bir süre sonra?

T.P.G.

80+ Titanium
Seni sıkıyorum ama zulanın mantığı ne ki? O da mı bir yerden sonra sekmesi değişiyor? Yani atıyorum a çizerken c mi çiziyor belli bir süre sonra?
En basite indirgeyerek anlatacağım şimdi,
CS:GO'da spray mantığını az önceki attığım videodan anlayabilirsin zaten. Kolay bir mantık ancak pratik gerektiyor.

Valo'da bu mantık yok, Allah ne verdiyse tarıyorsun ya da tekliyorsun, Valo'da olay teklemek olduğundan spray mantığının üzerine gitmemişler bir değer vermişler bu değer arasında sekecek demişler.

Zula da aynı şekilde, bir değer vermişler bu değerde sekecek demişler

Olay tamamen bu.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
En basite indirgeyerek anlatacağım şimdi,
CS:GO'da spray mantığını az önceki attığım videodan anlayabilirsin zaten. Kolay bir mantık ancak pratik gerektiyor.

Valo'da bu mantık yok, Allah ne verdiyse tarıyorsun ya da tekliyorsun, Valo'da olay teklemek olduğundan spray mantığının üzerine gitmemişler bir değer vermişler bu değer arasında sekecek demişler.

Zula da aynı şekilde, bir değer vermişler bu değerde sekecek demişler

Olay tamamen bu.
Yani csgo da silahın tepeceği bir çizgi var. O çizgi dışına çıkamıyor. Valorant da ise geniş bir alan var silah o alan içinde rastgele kafasına göre esiyor. Bu mu? Öyleyse anladım. Ama cs go da hile geliyor ya.

T.P.G.

80+ Titanium
Yani csgo da silahın tepeceği bir çizgi var. O çizgi dışına çıkamıyor. Valorant da ise geniş bir alan var silah o alan içinde rastgele kafasına göre esiyor. Bu mu? Öyleyse anladım. Ama cs go da hile geliyor ya.
Aynen öyle, CS:GO'da bana hile falan gelmiyor o yüzden ben CS oynuyorum.

KirliKill

80+ Silver
Bu konuyu kimseyle tartışmam. Valorant çok yeni bir oyun daha çok gelişim istiyor. Maplar olsun hissiyat olsun csgo çok çok iyi
aga adamlar 1800 osmanlısı gibi gelişime ayak uyduramıyo 64 tick server nedir gözünü seveyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
BEDİRHAN YADA MAMİ!!!
iki oyunuda oyniyamıyan ben o.O2 😰

KirliKill

80+ Silver
harbi çete savaşı başlattım ya la @Etheryum reis bişi olmaz demi

Top Bottom