Neler Yeni

Valorant vanguard hatası

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Hepinize Selam Arkadaşlar.

Valorant oyunu sıkıntısız oynardım ama şu sıralar hep bu hatayı alıyorum oyun oynuyamıyorum.

Sorunum ya yeniden başlatma yada van 57 hatası oluyor.

Peki nasıl oluyor ? bilgisayarı acıyorum görev yöneticisinden direkt hizmetlerden vgcye bakıyorum çok geç başlıyor vgc nin yaninda başlatılıyor yazıyor böyle iken oyuna girince lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın diyor. bir zaman sonrada Çalışıyor yazıyor bu sefer yeniden başlatma hatası almıyıp oyuna giriyorum ama bu seferde vanguard düzgün başlatılamadı diyor van 57 hatası çıkıyor.

Riota bilet gönderdim oda fayda etmedi napayım ben şimdi kaç sefer silip yükledim arada bi oldu arada olmadı
olunca 1-2 gün sonra yine aynı hata çıkıyor.

Format attım oda işe yaramadı...

Lütfen yardım edin sıkıldım bu hataları almaktan :(

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Windows sürümünüz nedir?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
geç cevapladım kusura bakmayın.
windows 10
riot istemcisine girip oturumu kapatın. sonra yeniden başlatın pcyi. oturum açın ama oyuna girmeyin. ardından sistemi tekrar başlatıp oyuna girin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

riot istemcisine girip oturumu kapatın. sonra yeniden başlatın pcyi. oturum açın ama oyuna girmeyin. ardından sistemi tekrar başlatıp oyuna girin.
ben böyle çözmüştüm.

Mstfdlbr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben böyle çözmüştüm.
malesef olmadı.
lolü açınca vgc de açılıyor yani riot clienti bu neden oluyor oyun yazılımları karışmış olabilirmi ?

Lowe

80+ Bronze
Hepinize Selam Arkadaşlar.

Valorant oyunu sıkıntısız oynardım ama şu sıralar hep bu hatayı alıyorum oyun oynuyamıyorum.

Sorunum ya yeniden başlatma yada van 57 hatası oluyor.

Peki nasıl oluyor ? bilgisayarı acıyorum görev yöneticisinden direkt hizmetlerden vgcye bakıyorum çok geç başlıyor vgc nin yaninda başlatılıyor yazıyor böyle iken oyuna girince lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın diyor. bir zaman sonrada Çalışıyor yazıyor bu sefer yeniden başlatma hatası almıyıp oyuna giriyorum ama bu seferde vanguard düzgün başlatılamadı diyor van 57 hatası çıkıyor.

Riota bilet gönderdim oda fayda etmedi napayım ben şimdi kaç sefer silip yükledim arada bi oldu arada olmadı
olunca 1-2 gün sonra yine aynı hata çıkıyor.

Format attım oda işe yaramadı...

Lütfen yardım edin sıkıldım bu hataları almaktan :(
sadece vanguardı sil ve tekrar yükle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
908,706
Üyeler
141,033
Son üye