Neler Yeni

Valorant'ın Birinci Yaşı

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,798
İsim
Ömer Fasd
Londra serveri gayet guzel, kitlesi de fena degil ama TR serverinda oynanmaz bu oyun. Umarim bedava bir sey verirler 😁 😁

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ücretsiz olması kötü
Küçük kanser çocuk kitlesi kötü
1.nin çözümü yok
2.çözümü frankfurt 1 go brr
Frankfurt'da da bırakmıyorlar adamın peşini. Londra'ya girmek zorunda kalıyorsun o zamanda en aşağı 70-80 ping çıkıyor :(

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ücretsiz olması kötü
Küçük kanser çocuk kitlesi kötü
1.nin çözümü yok
2.çözümü frankfurt 1 go brr
Ya giriyorum 3 KİŞİ TÜRK NEYSE BİRİDE YABANCI ADAM TWITCHER SONRA Bİ ANDA ÇIKTI MAÇTAN FORTNİTE GEÇTİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR SÖVDÜM ODİN ÇEKTİK DİYEDE KARŞI TAKIM ZIRLADI ZATEN

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Arkadaşlar CS gibi kaç yıllık bir oyunla daha 1 yaşına yeni grimiş bir oyunu karşılaştırmak saçma. CS'yi tahtından edecek oyun gelmesi zor. Fortnite için dediler vız, PUBG için dediler tırıs, bunun için de diyorlar bu da vız gelir tırıs gider.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ya giriyorum 3 KİŞİ TÜRK NEYSE BİRİDE YABANCI ADAM TWITCHER SONRA Bİ ANDA ÇIKTI MAÇTAN FORTNİTE GEÇTİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR SÖVDÜM ODİN ÇEKTİK DİYEDE KARŞI TAKIM ZIRLADI ZATEN
CAPS KAPAT.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tek kötü yanı gerçektende ücretsiz olması, bi belli parası olsaydı ciddi ciddi alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar CS gibi kaç yıllık bir oyunla daha 1 yaşına yeni grimiş bir oyunu karşılaştırmak saçma. CS'yi tahtından edecek oyun gelmesi zor. Fortnite için dediler vız, PUBG için dediler tırıs, bunun için de diyorlar bu da vız gelir tırıs gider.
en zor zamanlarda cs mi pubg mi dönemiydi o günlerdende kurtulduk valorant ve cs go danda kurtulacağız inşallah

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Tek kötü yanı gerçektende ücretsiz olması, bi belli parası olsaydı ciddi ciddi alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

en zor zamanlarda cs mi PUBG mi dönemiydi o günlerdende kurtulduk valorant ve cs go danda kurtulacağız inşallah
Amin ecmain, güzel kardeşim. La galibe illallah!

Top Bottom