Neler Yeni

Valorant'ın kanser kitlesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Kazım Halil
CsGo'da geçen ısınmak için ölüm maçı girdim. Biri sesini değiştirmiş, mikrofonu boğazına sokmuş, hayvan gibi böğürüyor. Neyse çıktım maçtan yeni ölüm maçı girdim yine aynı kişi sesini kalınlaştırmış mini mini bir kuş söylüyor, gelene geçene ana avrat sövüyor.
Bu Türk kitlesi bedava popüler oyunlarda çekilecek gibi değil.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Düşük ranklı isen kötü gelir. Bu her oyunda var. CS'de de ruslar gelip trollüyor.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Selamlar.
Bugün @AliSaidÖzger'in isteğiyle yklaşık 3-4 gün önce başladığım Valorant'ın kitlesi hk. konuşmak için açıyorum bu konuyu.

Öncelikle düşük eloda olabilir, yüksek eloda yoktur belki bu tipler ama beni oyundan soğutmaya yetti.

İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok, derecesiz giriyorum ranked mod açmak için Reyna alacak var mı diyorum ses yok Reyna kilitliyorum hemen bi çocuk "rEyNa ALdıN dA nE OLdU" diye bağırıyor bunun üstüne ailevi değerlerime şahsıma saçma sapan küfürler ediyor ve yaşı en fazla 11 abi 11!

Hadi yaşı isterse 9 olsun iyi oynamasın isterse 5 vursun ama saygı olsun bunlarda zerre saygı yok!

Sonra hesap soranlar var ve yaş yine 11 12.
İhtiyacımdan dolayı 3 el AFK kaldım çocuk bağırıyor "Brimstone neden AFK'sın lan, reportladık hA!" diye, bende seni alakadar etmez ihtiyacım vardı gittim raporla geç canımı sıkma diyorum, o 3 el AFK kalmamdan sonra bir de bağırıyor kolsuz diye arada 4 kill farkı var ve ben 3 el AFK idim.

Hani böyle kişiler düşük eloda mı var ne anlamadım, bu arada oyunu kötü oynamıyorum yer yer Plat adamdan daha çok vuruyorum ama yeni başladığımdan muhtemelen Gümüş ya da Gold atacak.

Şimdi eğer böyle devam ederse ya 5 kişi dışında girmem ya da CS:GO Faceit kasmaya devam ederim.

Son olarak bir sorum var;
Yüksek elo da böyle mi?

Zamanınızı aldığım için özür dilerim, iyi günler.

Selamlar.
Bugün @AliSaidÖzger'in isteğiyle yklaşık 3-4 gün önce başladığım Valorant'ın kitlesi hk. konuşmak için açıyorum bu konuyu.

Öncelikle düşük eloda olabilir, yüksek eloda yoktur belki bu tipler ama beni oyundan soğutmaya yetti.

İşin komik yanı yaşları max 12-13 ve ettikleri küfürün haddi hesabı yok, derecesiz giriyorum ranked mod açmak için Reyna alacak var mı diyorum ses yok Reyna kilitliyorum hemen bi çocuk "rEyNa ALdıN dA nE OLdU" diye bağırıyor bunun üstüne ailevi değerlerime şahsıma saçma sapan küfürler ediyor ve yaşı en fazla 11 abi 11!

Hadi yaşı isterse 9 olsun iyi oynamasın isterse 5 vursun ama saygı olsun bunlarda zerre saygı yok!

İhtiyacımdan dolayı 3 el AFK kaldım çocuk bağırıyor "Brimstone neden AFK'sın lan, reportladık hA!" diye, bende seni alakadar etmez ihtiyacım vardı gittim raporla geç canımı sıkma diyorum, o 3 el AFK kalmamdan sonra bir de bağırıyor kolsuz diye arada 4 kill farkı var ve ben 3 el AFK idim.

Hani böyle kişiler düşük eloda mı var ne anlamadım, bu arada oyunu kötü oynamıyorum yer yer Plat adamdan daha çok vuruyorum ama yeni başladığımdan muhtemelen Gümüş ya da Gold atacak.

Şimdi eğer böyle devam ederse ya 5 kişi dışında girmem ya da CS:GO Faceit kasmaya devam ederim.

Yüksek elo da böyle mi?

Riot games şirketinin kitlesinin geneli küçük yaş olduğu için oyunlarındaki oyuncular çok kanser bu lol için de geçerli. 5 kişi olmadan düzgün rank kasamazsın, valo'da aynı olaydan bende çok şikayetçiyim 5 prem olmadığı için rank kasılmıyor. Ya oyunda tanıştığın iyi insanlar ile gireceksin ya da arkadaşların ile gireceksin.

T.P.G.

80+ Titanium
Riot games şirketinin kitlesinin geneli küçük yaş olduğu için oyunlarındaki oyuncular çok kanser bu lol için de geçerli. 5 kişi olmadan düzgün rank kasamazsın, valo'da aynı olaydan bende çok şikayetçiyim 5 prem olmadığı için rank kasılmıyor. Ya oyunda tanıştığın iyi insanlar ile gireceksin ya da arkadaşların ile gireceksin.
Saldım zaten o oyunu.
CS Faceit devam ediyorum.

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
enes
Türk serverinde oynamamak mantıklı seçim olabilir. Tabi pinginiz 70 üstü değil ise.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Selamlar.

Yüksek elo da böyle mi?

Mute'la keyfine bak.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,482
Üyeler
154,602