Neler Yeni

Valorantta mouse imleci ekrana geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Tamer
Merhaba valorant oynarken mouse imleci ekrana geliyo oyun devam ediyo cross harekette ediyor ancak imlecte ekranda geziyo sağa sola esc yapıp geri oyuna dönmem gerekiyor yaşayan çözen varmidir acaba

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Scroll tuşuna basmayı denedin mi?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhaba valorant oynarken mouse imleci ekrana geliyo oyun devam ediyo cross harekette ediyor ancak imlecte ekranda geziyo sağa sola esc yapıp geri oyuna dönmem gerekiyor yaşayan çözen varmidir acaba
Fare tekerine tıklayın düzelmesi lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Scroll tuşuna basmayı denedin mi?
Evet scroll tuşunu biliyorum basinca imlec geliyo ve gidiyo bende ayarlardan bakmıştım ve tuşu direk sildim imlecin gelmesi icin basılacak tuş kısmına hicbir tuşu atamadim ama devam ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fare tekerine tıklayın düzelmesi lazım.
Evet scroll tuşunu biliyorum basinca imlec geliyo ve gidiyo bende ayarlardan bakmıştım ve tuşu direk sildim imlecin gelmesi icin basılacak tuş kısmına hicbir tuşu atamadim ama devam ediyor

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tuşu tekrar atayıp her imleç geldiğinde tıklasanız düzeliyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,458
Üyeler
156,495
Son üye
deixina
Top Bottom