Neler Yeni

Valorantta pikselleşme sorunu

DAYYUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali kemal
yeni monitör aldım ve ekranda herhangi bir sıkıntı yok fakat diğer oyunlarda olmaksızın valorant da piksel piksel gözüküyor kenarlar ayarları fullesemde aynı şekilde piksel piksel etraf nedeni nedir valorantı silip tekrar yüklesem çözülür mü?
1628245017950.png

arda55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,104
İsim
arda
Dosyalarında bir şey ile alakalı olabilir başka hesapa geç olmaz ise başka bir şey isteyeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan Berşan Göktaş
İlgilendiği Kategoriler
Rdr2 Dünyadaki en iyi oyundur.
grafik ayarlarının ss ini atabilirmisin?

DaffyGraphic

80+ Silver
yeni monitör aldım ve ekranda herhangi bir sıkıntı yok fakat diğer oyunlarda olmaksızın valorant da piksel piksel gözüküyor kenarlar ayarları fullesemde aynı şekilde piksel piksel etraf nedeni nedir valorantı silip tekrar yüklesem çözülür mü?Alıntıyı görüntüle
çalıştıra %temp% yaz appdataya gel.Oradan valorant oradan saved oradan config oradanda içinde hepsi küçük harf ve rakamlar olana bas.Windowsu seç.Game user settingsi aç.alta gel sg.ResolutionQuality olan yerin karşısında 100den küçük bir rakam geliyorsa onu 100 yap.100se bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan Berşan Göktaş
İlgilendiği Kategoriler
çalıştıra %temp% yaz appdataya gel.Oradan valorant oradan saved oradan config oradanda içinde hepsi küçük harf ve rakamlar olana bas.Windowsu seç.Game user settingsi aç.alta gel sg.ResolutionQuality olan yerin karşısında 100den küçük bir rakam geliyorsa onu 100 yap.100se bilmiyorum.
bende grafik ayarlarını attıktan sonra bunu söyleyecektim ama arkadaş atmıyor B(
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun içi çözünürlüğü 1920x1080 e aldınmı peki

DaffyGraphic

80+ Silver
bende grafik ayarlarını attıktan sonra bunu söyleyecektim ama arkadaş atmıyor B(
Grafik ayarlarında bir sorun olacağını sanmıyroum arkadaş grafiklerden başka birşeye dokunmadıysa.Sorun muhtemelen benim yazdığımdan kaynaklıdır.Ama olmayadabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan Berşan Göktaş
İlgilendiği Kategoriler
Grafik ayarlarında bir sorun olacağını sanmıyroum arkadaş grafiklerden başka birşeye dokunmadıysa.Sorun muhtemelen benim yazdığımdan kaynaklıdır.Ama olmayadabilir
ne olur ne olmaz diye istedimde afk sanırım

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

DAYYUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali kemal
kusura bakmayın bu kadar hızlı geri dönüş alıcağımı sanmıyordum ayrıca dediğinizi yaptım gameusersettingsden 80 miş 100 yaptım düzeldi anlamadığım eski monitörde de 80 di niye piksel piksel değildi :unsure:

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Hasan Berşan Göktaş
İlgilendiği Kategoriler
boşverrr sonuç olarak çözüldü

arda55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,104
İsim
arda
Aynen bende hesap değişince olmaz ise onu ypmasını söyleyecektim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,671
Üyeler
142,313
Son üye
anonimuser6542
Top Bottom