Neler Yeni

Valorant'ta Rank Yükselemiyorum

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
ban yemek istemiyorum forumdan neyse ahsdhasdsa

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Oğuzhan
Tek başına rank çıkmak zor değil. Hakettiğin ranka gelmen max 30 maç sürüyor. Sonrasında kendini geliştirip Rank yükseliyosun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünerek oynayan hiç denk gelmiyorum ya. Keşke maçıma senin gibiler gelse bro...
Bence de tek başına rank çıkmak aşırı zor değil ama takıma toxic biri gelince oyun zevki kalmıyor. Böyle olunca oynayası gelmiyor insanın. Şahsen ben 5li girmediğim sürece valorantın yüzüne bile bakmam. ( Çoğu 5v5 oyunun daha doğrusu.) Söylediğim belli rank arası yükselmek zor oluyor cümlesini kafadan atmadım. Riot'un daha önce yayınladığı bir istatistikten görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam oyuncuların %40a yakını gümüş-gold veya gold-plattı. Ben bu istatistiği daha çok 5 kişi oynamamaya dayandırıyorum tabi şahsi fikrim bu şekilde.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Enes Altunışık
Bence de tek başına rank çıkmak aşırı zor değil ama takıma toxic biri gelince oyun zevki kalmıyor. Böyle olunca oynayası gelmiyor insanın. Şahsen ben 5li girmediğim sürece valorantın yüzüne bile bakmam. ( Çoğu 5v5 oyunun daha doğrusu.) Söylediğim belli rank arası yükselmek zor oluyor cümlesini kafadan atmadım. Riot'un daha önce yayınladığı bir istatistikten görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam oyuncuların %40a yakını gümüş-gold veya gold-plattı. Ben bu istatistiği daha çok 5 kişi oynamamaya dayandırıyorum tabi şahsi fikrim bu şekilde.
Ya elmas seviyesi oyuncuysan elmasa çıkman uzun sürmüyor. Veya immo seviyesiysen yücelikte biraz kalırsın maximum. 5 kişi daha kolay kabul ediyorum ama tek başına çok da zor değil.

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
XXXX
1713271567409.png
benim maç geçmişi boyle

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
Wasp #0457 ekle knk bende gold 1im deneriz en azından beraber

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
Abicim salın şu veled oyununu vallahi billahi yeter ya illa fps istiyosan r6 oyna git az hikayeli oyun oyna ufkun açılsın bir

Top Bottom